«

»

Zdálo se, že v březnu bude Eurojackpot na české výhry podprůměrný, pak ale Čech v posledním slosování trefil první pořadí a s ním téměř 235 milionů korun

Foto: Sazka

Do březnových slosování Eurojackpot vstupoval s 470 miliony korun. S březnem se loučil a v kasičce měl 235 milionů korun. V březnu se Eurojackpot výherní výsledky losovaly celkem 9x, z toho 2x se hrálo o 10 cest kolem světa.

Zpočátku žádné miliony Čechům ze hry nepršely

První březnové slosování v pátek 3. března se v Eurojackpotu nic moc nedělo. Nejvyšší výhrou bylo dokonce přes 11,5 milionu korun ze třetího výherního pořadí (na to se postavili hráči ze Španělska a Švédska). Ani v úterý 7. března Čechům nepadaly miliony do klína. Když ovšem nepočítáme prémii Eurojackpotu a 10 cest kolem světa, o které se hrálo (každá v hodnotě půl milionu). V pátek 10. března se mohl český hráč těšit alespoň z druhého pořadí doplňkové hry Extra 6, která je určena pouze Čechům. Nejvyšší výhrou toho dne bylo přes 7 milionů z druhého pořadí.

V pátek 17. března se mohli tři čeští hráči radovat z bramborového pořadí, kde brali výhru přes 110 tisíc korun každý. V úterý 21. března se znovu hrálo o 10 cest kolem světa. Kromě toho přes tři miliony ze třetího pořadí putovaly na Slovensko. Hráči z Česka se museli spokojit se čtvrtým výherním pořadím a v něm přes 113 tisíc korun (1x) a s výhrou druhého pořadí Extra 6 – 200 tisíc korun (1x).

V pátek 24. března pokračovali Slováci ve svém hráčském štěstí, když jeden z nich trefil druhé pořadí a s ním přes 15 milionů korun. Čechům musela stačit částka přes 100 tisíc korun ze čtvrtého pořadí a 200 tisíc korun z Extra 6.

V úterý 28. března padl Eurojackpot 1,7 miliardy pro Německo

V úterý 28. března padl Eurojackpot přes 1,7 miliardy a zamířil do Německa. Jeden Čech se mohl radovat z prvního pořadí Extra 6, které značí rovné dva miliony korun.

O slosování později se mohl z prvního pořadí radovat Čech

Avšak jakkoliv byl pro Čechy Eurojackpot v březnu do této chvíle celkem nevýherní, k velké trefě se teprve schylovalo. Ta přišla v posledním březnovém slosování a vážila 234 900 000 Kč! K této částce, kterou už možná teď výherce převádí na své účty, mu dopomohla čísla 10, 11, 31, 37, 44 + 5 a 12. Výherci gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru