«

»

Že si výhrou v loterii vyčerpáte všechno štěstí? Ale kdeže!

Foto: Pixabay

Myslíte si, že když vyhrajete superjackpot Sportky, tak vás žádné jiné štěstí už nečeká? Tak to jste na omylu. Že výhra v loterii je teprve začátek jejich parádní jízdy, o tom ví své manželé Chalmersovi z Halifaxu. Ti už v roce 2018 vyhráli jeden milion liber (přes 26 milionů korun) v loterii EuroMillions. Pořád to nebyla ale jejich největší životní trefa. Tou se stalo narození jejich dvou vymodlených vnoučat.

Z výhry v loterii zaplatili svým dcerám umělé oplodnění

Že vám výherní výsledky Sportky mohou pomoct i zdravotně, o tom není pochyb. Výhra v EuroMillions umožnila manželům Chalmersovým zaplatit svým dcerám umělé oplodnění. Obě totiž trpí syndromem polycystických vaječníků, který způsobuje neplodnost. Obě dcery se už přitom smiřovaly s tím, že své vlastní děti už mít nebudou. To se ale pletly. Když si štěstěna v loterii vybrala právě jejich rodiče, nemohla se trefit lépe. Manželé neváhali ani minutu a potřebné finanční prostředky směrovali právě na umělé oplodnění. Povedlo se a oni se brzy mohli těšit ze dvou krásných vnuků Kobyho a Brogena. Ne výhra v EuroMillions, nýbrž ti dva jsou jejich největší výhrou.

Obě dcery teď mohou hlásat, že léčba není nemožná, jen nákladná

„Kéž by více takových výher padlo na takové případy, jako jsme byli my”, říkají manželé Chalmersovi. Ti mimo podpory svých dcer z výhry splatili také svou hypotéku. Konečně se tedy mohou zařadit na seznam majitelů nemovitostí, které nejsou zatížené hypotékou. Obě dcery jsou štěstím bez sebe a shodně říkají, že za tohle svým rodičům nebudou schopné nikdy dostatečně poděkovat. Už si totiž myslely, že zůstanou bezdětné. Teď jsou připravené dodávat motivaci dalším ženám, které nemohou otěhotnět. Teď už totiž ví, že léčba neplodnosti není nemožná, nýbrž jen finančně velmi nákladná.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru