«

»

Ze stíracího losu den po svatbě seškrábli hlavní výhru jeden milion dolarů

Foto: Pixabay

Opožděný svatební dar ve výši jednoho milionu dolarů (v přepočtu 22 milionů korun)? Takový vám může nadělit jedině výhra ve Sportce či jiné loterii. V Americe se vám o něco takového postará i stírací los Diamonds Pearls. Výhra pak může přijít opravdu pouhý den po tom, co si s partnerem řeknete své ano. Jak působivé!

Los koupil on, ale nechal jej seškrábat svou nevěstu

Výherní výsledky Sportky vás mohou mile potěšit třeba i den po vašem svatebním dnu. Neuvěřitelná výhra v loterii spadla do klína čerstvému manželskému páru z Livingston County. Muž a žena byli svoji ani ne 24 hodin a už museli řešit věc ve výši jednoho milionu dolarů. Naštěstí nešlo o nic tak závažného, jako že jeden druhému přišel na dluhy v této výši. Dokonce se nejednalo ani o nečekané dědictví. Milion dolarů jim seslala výhra v loterii, konkrétně los zakoupený ještě před svatebním aktem. Na jeho setření došlo až den po obřadu a ani jeden se nestačil divit, když žena vykřikla výherní částku. Los dokola převraceli, jako by měl mít více než jen dvě strany. Poté téměř do druhého dne četli pravidla hry, aby zjistili, jestli opravdu vyhráli tuhle mega výhru, nebo si jen plán hry špatně vyložili.

Část výhry chtějí investovat

Jedna věc je výhru trefit, druhá pak si ji vyzvednout a rozseknout způsob jejího vyplacení. Pár se rozhodl pro okamžitou výplatu, která milion dolarů rázem ponížila na 693 tisíc dolarů. I tak je to dost, nemyslíte? Tento výherní los je přitom v Americe v prodeji teprve od srpna tohoto roku. Pár tak může jásat, že natrefil zrovna na tento s hlavní výhrou. Stírací los se prodává za 10 dolarů a nabízí výhry v rozpětí ceny losu až jednoho milionu dolarů. Ve hře jsou ještě dvě hlavní výhry ze tří – tedy dva losy ve výši jednoho milionu dolarů. Za cenu tohoto amerického losu je u nás lepší vsadit Sportku, jejíž jeden sloupeček vychází na 60 Kč a celý tiket na 220 Kč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru