«

»

Žena omdlela v přímém přenosu losování Powerballu poté, co byla vylosována jako výherkyně jednoho milionu dolarů (zhruba 22 milionů korun)

Foto: Pixabay

Výherní výsledky Šťastných 10 vás mohou ochromit stejně jako ženu ze Severní Karolíny, která postoupila do druhého kola státní loterie a byla jako jedna z mála sázkařů vybrána do speciálního živého losování Powerballu. To se konalo na přelomu silvestrovské půlnoci. Když moderátor show vykřikl ženino jméno, ta se sesunula k zemi.

V New Yorku byla poprvé v rámci loterijní výhry

Pamela Bradshaw ze Severní Karolíny měla to štěstí, že ve speciální hře Powerballu vyhrála postup do dalšího slosování, které se konalo v New Yorku o silvestrovské půlnoci. V rámci této výhry byla do New Yorku pozvaná na dlouhé čtyři dny. Během tohoto výletu žena vůbec poprvé letěla letadlem a vůbec poprvé viděla naživo sochu Svobody… také vůbec poprvé vyhrála v loterii jeden milion dolarů. Jak lépe začít nový rok? Žena byla štěstím bez sebe. V New Yorku byla se svou dcerou, která se o svou mámu v první okamžiky od výhry opravdu bála. Stalo se to ve chvilce – bez varování se její máma zkrátka sesunula k zemi. Podobně vysoké výherní výsledky Šťastných 10 by vás nejspíš porazily stejně.

Výhru hodlá použít na koupi domu

A jak byste výhru ve Šťastných 10 použili? No to už je na každém. Pamela Bradshaw hodlá jeden milion dolarů, který bude muset i zdanit, použít na pořízení vlastního bydlení. Vždy si totiž přála mít svůj vlastní dům. Nic velkého. Zkrátka něco, co si bude hýčkat a v čem se bude cítit bezpečně. Je vidět, že na výlet do New Yorku žena nikdy nezapomene. Díky živému vysílání má mimo jiné svůj jedinečný moment výhry pěkně zdokumentovaný. Třeba si tento záběr bude s rodinou přehrávat pokaždé na silvestra.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru