«

»

Žena vyhrála v loterii 30 krát v jediném dni

Foto: pixabay

Vsadit ta samá čísla ve Sportce pro jedno losování hned několikrát je vzhledem k pravidlům Sportky kontraproduktivní. Výhry jednotlivých pořadí ve Sportce se totiž dělí mezi počet výherců. Svou výhru tedy nemusíte kouskovat, nýbrž si ji můžete vybrat celou (v případě, že nevyhrál nikdo další) za jednu cenu tiketu. Jó vsadit různá čísla nebo náhodný tip na více tiketech… to je jiná. Tomu se pak říká zvýšení pravděpodobnosti výhry. Proč o tom ale mluvíme? Kvůli případu jedné Američanky, která si koupila 30 losů s čísly 1, 0, 3, 1 a vyhrála. V jejím případě se výhra násobila.

Věřila svému šestému smyslu

Řada lidí vám může tvrdit, že u nich funguje intuice nebo chcete-li šestý smysl. Někteří to jen tak plácnou, aniž by pro to měli konkrétní důkaz. Jiní důkazy mají a svou intuicí se pravidelně řídí. Například výherní výsledky Sportky jsou jasným důkazem toho, že váš šestý smysl zafungoval. Je to i případ Američanky Deborah Brown.

Té se jednu dobu neustále zjevovala čísla 1, 0, 3 a 1. Protože věc nechtěla podcenit, šla do trafiky a koupila hned 30 losů loterie Pick 4 s těmito čísly. Každý los stál asi dolar. Když později kontrolovala výherní výsledky, zjistila, že opravdu vyhrála… a to hned 30 krát. Kdyby totiž vsadila pouze jeden tiket, vyhrála by něco přes 114 tisíc korun. Ale s pořádnou hromádkou tiketů má na kontě přes 3 miliony korun! A tomu se říká dát na svůj šestý smysl.

Zástupce této loterie přitom k případu řekl, že případ Američanky není ničím neobvyklý. Nějakou dobu před ní měl podobný nápad s více losy i muž středního věku. Tehdy jich koupil 40 a vyhrál asi 4,6 milionu korun.

A co vy? Sázíte Sportku podle toho, co vám říká váš šestý smysl?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru