«

»

Žena vyhrála v loterii podobné Sportce 35 milionů

Foto: playhugelottos.com

I přes velkou únavu si našla chvilku na vsazení tiketu – vyplatilo se!

V tomto článku s obrovskou výhrou nejde o aktuální Sportka výsledky, ale o loterii britskou, i tak je ale zajímavé si přečíst příběh dalšího šťastného člověka. Liz Andersonová (45) ze Sevenoaks, Velká Británie, si po dlouhém a vyčerpávajícím dni v práci vsadila tiket, na který vyhrála v přepočtu více než 35 milionů korun! Dokonce byla z práce tak hotová, že šla spát dřív, než proběhlo slosování. Proto se o tom, že její vsazená čísla do jednoho sedí s těmi výherními, dozvěděla až další den.

V prvních okamžicích tomu vůbec nevěřila, všechno jí došlo až o pár hodin déle při pauze na oběd, a aby se stoprocentně ujistila, zavolala ještě vedoucímu loterie, který ji vše potvrdil. Až poté se s výhrou pochlubila svému muži Frankovi (51), se kterým ji také oslavila, a to na tribuně při zápasu svého nejoblíbenějšího týmu Arsenal FC!

S vyhranými penězi se manželé rozhodli splatit hypotéku na dům a ten i z části opravit. Liz si chce najít práci, která ji bude bavit, Frank se zase touží dostat mezi diváky golfového turnaje Ryder Cup 2018 a chce navštívit svého syna v Austrálii. Pokud byste se i vy chtěli stát výherci pořádné sumy peněz, pak nezapomeňte, že aktuálně je v naší Sportce jackpot bezmála 220 milionů korun, přičemž výsledky Sportky si můžete kontrolovat pár minut po slosování přímo na této stránce.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru