«

»

Žena vyhrála v loterii podobné Sportce 35 milionů

Foto: playhugelottos.com

I přes velkou únavu si našla chvilku na vsazení tiketu – vyplatilo se!

V tomto článku s obrovskou výhrou nejde o aktuální Sportka výsledky, ale o loterii britskou, i tak je ale zajímavé si přečíst příběh dalšího šťastného člověka. Liz Andersonová (45) ze Sevenoaks, Velká Británie, si po dlouhém a vyčerpávajícím dni v práci vsadila tiket, na který vyhrála v přepočtu více než 35 milionů korun! Dokonce byla z práce tak hotová, že šla spát dřív, než proběhlo slosování. Proto se o tom, že její vsazená čísla do jednoho sedí s těmi výherními, dozvěděla až další den.

V prvních okamžicích tomu vůbec nevěřila, všechno jí došlo až o pár hodin déle při pauze na oběd, a aby se stoprocentně ujistila, zavolala ještě vedoucímu loterie, který ji vše potvrdil. Až poté se s výhrou pochlubila svému muži Frankovi (51), se kterým ji také oslavila, a to na tribuně při zápasu svého nejoblíbenějšího týmu Arsenal FC!

S vyhranými penězi se manželé rozhodli splatit hypotéku na dům a ten i z části opravit. Liz si chce najít práci, která ji bude bavit, Frank se zase touží dostat mezi diváky golfového turnaje Ryder Cup 2018 a chce navštívit svého syna v Austrálii. Pokud byste se i vy chtěli stát výherci pořádné sumy peněz, pak nezapomeňte, že aktuálně je v naší Sportce jackpot bezmála 220 milionů korun, přičemž výsledky Sportky si můžete kontrolovat pár minut po slosování přímo na této stránce.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru