«

»

Žena z Michiganu vyhrála v loterii přes 900 tisíc dolarů. Výhrou chce splatit své auto a zajistit se na důchod

Foto: Pixabay

Devětatřicetiletá žena z okresu Macomb v Michiganu vyhrála téměř milion dolarů, konkrétně přes 925 000 dolarů (zhruba 20 milionů korun). Vsadila si už v listopadu na pár budoucích slosování. To, které se událo 5. ledna, jí přineslo pohádkovou výhru. Přitom z papírového tiketu žádnou výhru nevyčetla. Ještě štěstí, že se rozhodla tiket naskenovat do loterijní aplikace, která kromě online sázek umožňuje i kontroly výher. Teprve tam se ukázalo, že je milionářkou. No nechtěli byste přesně takhle přijít k výhře ve Šťastných 10?

S manželem sázejí pravidelně

Žena, která si nepřála, aby bylo její jméno uvedeno, řekla, že společně s manželem sází celkem pravidelně. Své drobné přitom investují do různých loterijních her. Když při nákupu viděla, že jackpot michiganské loterie Super Lucky 7s Fast Cash stoupá k jednomu milionu dolarů, neváhala a koupila pár tiketů právě pro tuto hru. Také výherní výsledky Šťastných 10 k vám mohou přijít nečekaně v rámci běžného nákupu. Většina zisků michiganské loterie, pod kterou spadá i tento výherní tiket, jde přitom na podporu místních státních škol. To je povzbuzující hlavně tehdy, když výhra nevychází.

Rozhodně ví, co s výhrou udělá

Žena, na kterou se dvacetimilionová výhra usmála, rozhodně ví, co si počne s penězi. Konečně s manželem splatí své auto, něco si ulijí na život a zbytek uschovají do důchodu. To se zdá jako rozumné řešení. Žena jistě patří k těm, kterým výhra nezakalí rozum. A jak byste svou výhru ve Šťastných 10 rozporcovali vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru