«

»

Žena z Německa našla při vánočním úklidu pořádně uleželou výhru v loterii

Foto: Pixabay

Na vyzvednutí výhry ve Sportce máte čas přesně jeden kalendářní rok. Kdybyste se tedy ocitli ve stejné životní situaci jako jedna žena v Německu, nejspíš byste teď ronili slzy nad výhrou, kterou jste prošvihli. Žena z Německa, konkrétně z oblasti Magdeburg má však dvojité štěstí. Nejenže zapomenutý tiket po dvou letech našla, nýbrž byl ještě platný. Na účet si tak může připsat dva roky uleželou výhru ve výši 110 000 dolarů (zhruba 2,4 milionu korun).

Loňský vánoční úklid se jí pořádně vyplatil

Výherní výsledky Sportky k vám mohou dorazit i po dlouhých letech sázení. Je ale potřeba si tikety hlídat a pravidelně je ověřovat, abyste nakonec neskončili s výhrou, o které nebudete vědět. Jedné Němce se tohle skutečně stalo. Už byla teoreticky milionářkou, peníze z výhry v loterii však ležely coby neověřený tiket zapomenuté v šuplíku. Peníze žena vyhrála už v únoru 2021. Jaké štěstí, že se jednalo o loterii, kde výhry v roce 2021 platí až do konce roku 2024! Těšit se tak může z pořádně uleželé výhry. Na tiket přitom narazila úplně náhodou, a to prostřednictvím svého většího vánočního úklidu. A to je další náhoda v celé sérii náhod, které se ženě staly. Kdyby se pro úklid nerozhodla, nejspíš by tiket v šuplíku ležel dál.

Není první ani poslední, komu se to stalo

Že po čase narazíte na zapomenutou výhru ve Sportce, to se může stát i vám. Žena z Německa, která si tímto způsobem vyuklízela přes dva miliony korun, tomu pořád nemůže uvěřit. A možná to přesně takhle mělo být. Možná, že kdyby výhru vybrala už v roce 2021, špatně by ji investovala. Anebo možná právě kvůli nevědomosti, že je milionářkou, prošvihla ty nejlepší příležitosti.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru