«

»

Žena z Virginie vyhrála v loterii poté, co vsadila čísla z koláčku štěstí

Foto: Pixabay

Jaká čísla sázíte do loterie Šťastných 10? Pořád ta stejná, nebo pokaždé jiná? Pokud jste druhý případ, nabízí se další otázka. Kde pořád berete inspiraci na různé kombinace čísel? Mladá žena z Virginie svá výherní čísla našla v koláčku štěstí. Vsadila je a nestačila se divit, když díky nim v Powerballu vyhrála 50 000 dolarů (zhruba 1,1 milionu korun).

Napadlo jí, že čísla v koláčku nejsou jen tak

Výherní výsledky Šťastných 10 se na vás mohou usmát po tom, co sníte jídlo a z přiloženého koláčku štěstí na vás vykoukne kombinace čísel. Přesně tak to měla mladá maminka z Virginie, která je na podobná znamení velice citlivá. Ani ji nenapadlo s těmito čísly nepracovat, a to nepatří mezi pravidelné sázkaře loterie. Právě kvůli nim si po dlouhé době vsadila a v Powerballu vyhrála 50 000 dolarů. Výhra se jí udála ve slosování 8. května. Výherními čísly na hlavní cenu byla čísla 7, 41, 43, 44, 51 a Powerball číslo 5. Žena porovnala čtyři čísla z pěti a pokořila šanci na jakoukoliv výhru v Powerballu, která je 1:25. Šance na hlavní jackpot je 1 ku 292,2 milionu.

Svůj výherní tiket málem nechala v obchodě, ale díky hodné prodavačce se jí vrátil zpět

Když Šťastných 10 sázíte mimo sázkařskou aplikaci, existuje riziko, že svůj tiket ztratíte. A přesně to se málem stalo i roztržité mladé mamince. Svá čísla z koláčku štěstí sice vsadila, ale protože ji její holčička táhla už ven, rychle do tašky uložila nákup, ale na tiket na pokladně úplně zapomněla. Naštěstí jí ho prodavačka schovala a následně ho ženě poctivě vrátila. Něco takového se často nevídá. Jestli se pak s ní výherkyně podělila o něco z výhry, to už je ve hvězdách.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru