«

»

Získat místo strážce majáku na německém ostrově Wangerooge v Severním moři bude jako vyhrát v loterii

Foto: Pixabay

Nečekaný zájem projevili lidé o práci strážce majáku na německém ostrově Wangerooge. Správu majáku to zaskočilo, protože čekala, že se přihlásí jen pár zájemců. Jenže měsíc po vystavení inzerátu už se na tuto pracovní pozici hlásily tisíce zájemců. Mezi nimi i Češi. No vypadá to, že získat tuto pozici bude jako vyhrát v loterii Sportka!

Lidé projevují vážný zájem

Výherní výsledky Sportky mohou vypadat všelijak. Třeba bude pro některého Čecha výhrou, když získá práci jako strážce majáku. Mezi zájemci o tuto práci na německém ostrově Wangerooge jsou totiž i Češi. Správu objektu zájem zaskočil. Hlásí se tisíce lidí. A to je stejný počet jako lidí, kolik na ostrově žije. Dobrou zprávou je, že uzávěrka přihlášek už skončila. Vzhledem k velkému zájmu však potrvá, než vybraný strážce na pozici nastoupí. Správa se chce věnovat všem přihláškám individuálně a člověka na tuto pozici vybrat správně. Zájemci, kteří postoupí do užšího kruhu, budou zváni na pohovor. Vedoucí této komise věří, že se ten pravý nebo pravá najde. V naději na zajímavou práci mohou setrvávat i ti, kteří vybraní nebudou. Na německých ostrovech chybí lidi třeba v animačních programech nebo na jiných místech.

Ten, koho vyberou, bude muset být v kondici

Výhra ve Sportce může být i to, že si minimálně 1x denně vyšlápnete 161 schodů. Právě tolik schodů vede na maják. Pracovní náplní vybraného člověka bude vítání turistů, prodej suvenýrů, úklid a sekání travnaté plochy před majákem. Třeba by takhle mohla vypadat vaše práce snů. Protože když výhra v loterii nevychází, je potřeba se zařídit tak, abyste se měli milionově i bez výherních výsledků!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru