«

»

Zloději zpackali lup za statisíce

Foto: Pixabay

Možná nervy na pochodu nebo nezkušenost způsobily, že tři zlodějíčci z Peru skončí za mřížemi a ještě budou všem k smíchu. Místo, aby se obohatili o lup za statisíce, způsobili si obrovský trapas. Vloupali se do prodejny s luxusními teniskami. Z jejího zadního skladu se jim sice podařilo nepozorovaně vynést asi 200 krabic s botami, pak ale zjistili, že ony krabice obsahují vždy jen pravou botu. Ta levá zůstala na policích v prodejně. Pravá bota jim tedy bude k ničemu. A to si mysleli, jak boty se slevou rozprodají dřív, než by řekli „tenisky”. Výhra ve Sportce nebo jiné loterii může i vám umožnit nákup desítek párů bot.  Vy si samozřejmě na pokladně ověříte, zda-li krabice obsahuje kompletní pár.

Majitel obchodu odhadl škodu na 270 tisíc korun

Výherní výsledky Sportky vám umožní nakupovat dle libosti. Nejspíš i s miliony na účtu vám nebude jedno, jestli si z obchodu odnesete kompletní pár tenisek nebo jen jednu botu. Jedno to není ani zlodějům, kteří se v prodejně s luxusní obuví v Peru pokusili o krádež roku. Ta ale nevyšla. Zloději se vkradli zadním vchodem do skladu prodejny. Z něj pak postupně odnesli asi dvě stovky krabic s botami. Až po lupu, nejspíš někde v bezpečí zjistili, že krabice obsahují vždy jen pravou botu. Levé boty totiž zůstaly vystavené v policích na prodejně. Nad nevydařeným lupem by se pobavil nejspíš i sám majitel obchodu. Ale ani on  nedopadl zrovna nejlépe. Na rozdíl od lupičů má všechny boty levé a ty také neprodá. Škodu předběžně vyčíslil v přepočtu na 270 tisíc korun. Zloděje, kteří ve skladu zanechali spoustu otisků, nejspíš čeká vězení. Jedinou jejich šancí by možná bylo lup vrátit a ke krádeži se přiznat. Tak by se pravá bota vrátila k levé a majitel obchodu by byl spokojený.

Jsou všem pro smích

Stále nepřicházející výhra ve Sportce umí pocuchat nervy. Možná i tito tři zloději neúspěšně sázejí loterii, a protože jim dosud nevyšla, rozhodli se loupit. Po tomhle fiasku už ale osud nejspíš pokoušet nebudou. Anebo právě by mohli lup vrátit a vydat se na cestu dobrých skutků.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru