«

»

Auto v Účtenkovce: Ministerstvo financí už má jasno!

Foto: ford.cz

Vyhrát za 2. pořadí v Účtenkovce můžete Ford Focus Kombi

Účtenkovka je nová státní loterie provozovaná Ministerstvem financí, která navazuje na EET (elektronickou evidenci tržeb). Zaregistrovat se a hrát Účtenkovku může každý, kdo dovršil 18 roku života. Své účtenky (paragony) z obchodů můžete do soutěže vkládat pomocí mobilní aplikace Účtenkovka anebo na webových stránkách.

Ministerstvo láká na více než 20 tisíc cen v hodnotách od 100 korun až do 1 milionu korun. Milion korun bude cena za první místo, na těch dalších už budou výhry nižší a nižší. Za druhé místo, a zároveň jako jediné, bude možné vyhrát věcnou cenu, kterou bude osobní automobil.

 

A právě kvůli druhému místu Ministerstvo financí vypsalo výběrové řízení na dodavatele SUV do ceny 400 000 korun. Nikdo se ale nepřihlásil, a tak bylo vyhlášeno další výběrové řízení, tentokrát na osobní automobil s jinými požadovanými parametry. To nakonec vyhrál autosalon Auto Kora s.r.o. s nabídnutým Fordem Focusem Kombi v hodnotě 360 tisíc korun.

Výherní Ford bude v tmavě modré barvě s benzínovým motorem o obsahu 1,6 litru. Dále bude vybaven zadními parkovacími senzory, palubním počítačem, klimatizací a několika airbagy ve stropě, v bocích a v palubní desce. O tohoto kombíka se bude losovat 15. listopadu. Při dalším losování, které proběhne 15. prosince, se bude hrát o jiný automobil, na jehož dodavatele už probíhá další výběrové řízení.

3.7/5 - (7 votes)

8 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Pavla Vaněčková

  Dobrý den,

  u účtenek 1. – 11.11. mám stále napsáno ve slosování

  Děkuji Pavča

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   ověřování účtenek zabere až 12 dní.

 2. Ariana Lajčíková

  Vyhrála jsem stovku, nevím, kde si ji mám vyzvednout. Nepamatuji si, jestli jsem při přihlašování udávala číslo účtu. Co mám udělat?
  Děkuji, AL

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   pakliže máte vytvořený svůj hráčský účet, jděte v něm vlevo na NASTAVENÍ a poté ve vrchní části zadejte VYPLÁCENÍ VÝHER, kde máte o vašem způsobu info. Zde lze způsob výplaty i změnit.

   Pěkný den, 777cz.eu

 3. Adolf Pavlík

  Dobrý den,rád bych věděl,proč se na výherní listině objeví BKP,když zadáváme ve hře FIK.Potom si nemohu sám zkontrolovat,zda jsem vyhrál,či ne.Učtenky po zaregistrování si nenechávám a je zahazuji,Děkuji.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   zadávat můžete BKP nebo FIK, to druhé se vždy doplní automaticky.

   777cz.eu

 4. Pavel Franc

  Činímm tento dotaz: Kdybych vyhrál účtenkovce, byl bych o tom v yrozumněn ? Jak ?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   vyrozuměn byste byl na kontakt, který u registrování účtenky zadáváte, tedy na email anebo mobil. Případně pokud máte v Účtenkovce účet, tak na kontakt uvedený u něj.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru