«

»

Do lednového kola Účtenkovky se zapojil nejnižší počet hráčů

Foto: 777cz.eu

Poslední slosování mělo o 20 000 soutěžích méně než prosincové

Do prvního letošního kola Účtenkovky se zapojilo nejméně soutěžících od jejího spuštění. Přesně 15. února, kdy proběhlo čtvrté slosování, se losovalo mezi 13,7 miliony účtenek, které do soutěže přihlásilo zhruba 425 tisíc lidí, což je o zhruba o 20 tisíc lidí méně, než bylo v prosinci, jenž měl doposud nejnižší zájem hráčů.

V Účtenkovce bylo rozdáno už přes 80 tisíc cen, mezi kterými byly automobily a částky od 100 korun až po 1 milion. Jeden z automobilů značky Ford Focus Combi vyhrál například začátečník v Účtenkovce na paragon, který dostal za nákup pečiva s cenou 47 korun. Výherkyně Zuzana zase vyhrála 100 tisíc korun na zaregistrovanou účtenku z koupě bundy. Dalším výhercem byl Petr, který za nákup v hodnotě 270 korun vyhrál 200 tisíc korun.

2/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru