«

»

Do Účtenkovky se každý měsíc přihlašuje čím dál víc paragonů, hráčů ale ubývá

Foto: pixabay.com

Lidé do Účtenkovky doposud přihlásili přes 40 milionů účtenek

Do státní loterie Účtenkovka, která má za sebou už tři slosování a další proběhne za pár dní – 15. února, lidé přihlašují stále více paragonů ze svých nákupů. Do Účtenkovky bylo od jejího startu celkem přihlášeno přes 40 milionů účtenek. Ačkoliv číslo přihlášených účtenek přibývá, počet hráčů klesá.

Prvního losování, které proběhlo 15. listopadu a do něhož se přihlašovaly říjnové účtenky, se zapojilo přes 452 tisíc hráčů, kteří přihlásili přes 11 milionů paragonů. 15. prosince, kdy proběhlo druhé losování, se losovalo ze zhruba 14,5 milionů účtenek, které zaregistrovalo více než 475 hráčů. A posledního losování z 15. ledna se zúčastnilo okolo 446 tisíc hráčů s necelými 15 miliony účtenek. Jestli číslo hráčů v dalším losování opět klesne, se dozvíme už za několik dní.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru