«

»

Jak v Účtenkovce vypadají skutečné výhry

Foto: Účtenkovka

Nevěříte, že se dá v účtenkové loterii opravdu vyhrávat?

Účtenkovka je loterijní hra Ministerstva financí, do které lidé mohou zdarma registrovat účtenky za nákupy zboží či služeb a zúčastnit se tak 1x za měsíc jejich slosování o 21 025 cen. Veškeré paragony vydané vždy od prvního do posledního dne v měsíci musí být úspěšně zaregistrované do 12. dne měsíce následujícího, přičemž o další 3 dny později probíhá losování. Vždy k 15. v měsíci se tak losují účtenky z měsíce předcházejícího, a to o následující ceny:

  1. 1.000.000,- Kč (1x)
  2. Osobní automobil (1x)
  3. 300.000,- Kč (1x)
  4. 200.000,- Kč (1x)
  5. 100.000,- Kč (1x)
  6. 20.000,- Kč (20x)
  7. 1.000,- Kč (1 000x)
  8. 100,- Kč (20 000x)

Účtenkovka – přihlášení na můj účet, registrace účtenky a aktuální výsledky ZDE

I když jsou drtivé většině hráčů pravidla účtenkové loterie jasná, ne každý v ní aspoň něco vyhraje, přestože zaregistruje desítky či stovky účtenek. Důvodem je fakt, že měsíčně se losuje z více jak 13 milionů účtenek, jenže výher je jen něco přes 25 tisíc. V dlouhodobém průměru tak vyhrává 1 účtenka z asi 520 účtenek, což není snadné trefit.

Losování Účtenkovky provádí Sazka prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel, a to za dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí. Vysoké výhry, jako třeba automobil, pak zástupce ministerstva předává osobně. Peněžité výhry si lze nechat převést na bankovní účet anebo do hodnoty 20 000 Kč včetně si vybrat v pražské centrále Sazky. Výherci, pokud k tomu nevydají souhlas, ale nemají povinnost zveřejňovat své jméno či fotografii.

Komu se nepoštěstilo v Účtenkovce vyhrát a chtěl by vidět, jak výhry v hráčském účtu vypadají, má alespoň tu možnost se podívat na fotografii níže, což je důkazem, že v Účtenkovce se opravdu vyhrávat dá, přestože jste mezi šťastlivci nemuseli být doposud právě vy. Uvedené výhry jsou za celou dobu trvání Účtenkovky, a to z celkového počtu 2 550 registrovaných účtenek.

Výhry v hráčském účtu Účtenkovky:

(Kliknutím zvětšíte)

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru