«

»

Kvůli nedodržování osobní hygieny se s ním manželka rozvedla. Muž musí navíc ženě zaplatit odškodné v přepočtu téměř 400 000 korun

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě stále nepřichází? K penězům lze přijít i jinak. Třeba rozvodem, kdy z manžela vykřešete polovinu společného jmění manželů nebo ho zkrátka necháte zaplatit za příkoří, které vám po celou dobu manželství způsoboval. Pro druhou možnost se rozhodla žena z Turecka, která je v médiích označována jen iniciály A. Y. Její manžel se nesprchoval ani si nečistil zuby, proto jí nezbývalo nic jiného, než zažádat o rozvod. Jako bonus za všechno to příkoří jí manžel podle soudu musí zaplatit částku v přepočtu přes 380 000 Kč.

Právník ženy tvrdí, že osobní hygiena je jednou z manželských povinností

Až trefíte výherní výsledky Extra Renty, možná získáte pocit, že už v životě nic nemusíte… opak je pravdou. Jak totiž soud ženě z Turecka nedávno přiznal, pořád existuje celý seznam věcí, kterým se nevyhnete. Například se řádně starat o svou hygienu. To muž dotyčné ženy nedělal. Sprchoval se maximálně jednou týdně. Byl neustále cítit potem a zuby jeho kartáček také často neviděly. Když už zápachu bylo příliš, zažádala žena o rozvod. Soud jí samozřejmě vyhověl. Podle jejího právníka je péče o osobní hygienu jednou z manželských povinností.

Muž musí ženě zaplatit nemalé odškodné

I vy můžete s výhrou v Extra Rentě povýšit svou hygienu na novou úroveň. Těžko usuzovat, zda půjde rozvedený muž do sebe a konečně se začne koupat. Jestli předtím neměl na sprchový gel, po zaplacení tučného odškodného jeho manželce tomu nejspíš nebude jinak. Pravdou však je, že má pro to velkou motivaci. Když bude vonět, nejenže tím naštve svou manželku, nýbrž také zvýší své šance na nové seznámení.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru