«

»

Losování Účtenkovky probíhá dnes v sobotu 15. 12.

Foto: Účtenkovka

Informace o případných výhrách obdržíte přes SMS anebo e-amail

Dnes v sobotu 15. prosince se uskuteční další losování účtenkové loterie, a to z účtenek vydaných za měsíc listopad a registrovaných nejpozději 12. prosince. Za dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí se bude losovat 21 025 BKP kódů, díky nimž budou mezi hráče přerozděleny výhry od 100 korun do 1 milionu za první místo. Jako cena za místo druhé je automobil Citroën C3 Aircross.

Přestože se losují BKP kódy, nezáleží na tom, zda u registrace paragonů uvádíte právě ty anebo kódy FIK. To druhé se totiž doplňuje automaticky. Šance na výhru jsou tak v obou případech stejné.

Výsledky slosování budou oficiálně zveřejněny až v podvečer, nicméně losování probíhá kolem poledne, takže všichni výherci mohou být už v této době přes SMS anebo e-mail o případné výhře informováni. O (ne)výherních účtenkách se taktéž dozvíte ve svém hráčském účtu, pokud ho máte vytvořený, a to buď u jednotlivých účtenek anebo nejjednodušeji kliknutím na VÝHRY.

Výhry od 100 Kč do 20 000 Kč včetně si lze vyzvednout osobně, pouze však v Praze v sídle Sazky. Výhry nad 20 000 Kč si lze nechat poslat pouze na bankovní účet, k čemuž musíte mít vytvořený hráčský účet v Účtenkovce (ten je třeba u každé výhry) a tuto variantu tam, včetně bankovního spojení, uvést. Zasílání výher na bankovní účet je ale nejsnadnější výplatou výher, ať už jsou jakkoliv vysoké. U vyšších výher než 20 000 Kč musíte ještě projít ověřením věku a totožnosti přes vytvořený účet “mojeID“ (návod zde).

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru