«

»

Rekord: Hráč Účtenkovky přihlásil 1 880 účtenek za měsíc!

Foto: flickr.com

Na výměnu účtenek vznikly i skupiny na sociálních sítích

Loterie Účtenkovka má za sebou už 4 slosování. Hráči se do soutěže zapojují tím, že do Účtenkovky registrují paragony ze svých nákupů. Nelze však jednu účtenku registrovat vícekrát a také není možné zaregistrovat více účtenek vydaných v jeden den od jednoho prodejce. A tak vznikly skupiny na sociálních sítích, kde se dají přebytečné paragony vyměnit, prodat či koupit.

Někteří lidé berou registrování účtenek velmi vážně, a tak je sbírají, kde se jen dá. Jedním takovým člověkem je i hráč z třetího slosování, do kterého přihlásil přes 1880 paragonů, což je asi šedesát zaregistrovaných účtenek denně. Ministerstvu výměna a prodej účtenek mezi lidmi nevadí. Jestliže je totiž účtenka řádně zaevidována v EET a nejsou porušeny jiné podmínky Herního plánu, tak nevidí žádný důvod, proč by takovéto účtenky neměly být platné jako ostatní.

4/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru