«

»

Rychlé kačky aneb jejich minutový interval mezi jednotlivým slosováním vás překvapí!

Foto: pexels

Jednou z věcí, která nás na loterii zajímá je i četnost jejího slosování. Není divu, jsme jednoduše zvědaví na výherní výsledky Sportky či jiných loterií a s nimi i na fakt, zda jsme svých pár desítek či stovek korun správně zhodnotili. Četnost slosování se mění s každou loterijní hrou. Některé intervaly mezi slosováním vás překvapí více, jiné méně. Každopádně pokud přebíháte mezi loteriemi, mohou se vám termíny slosování jednotlivých her plést, o tom žádná.

Losování jednou, dvakrát nebo třikrát týdně

Co si budeme povídat, k loterii Sportka patří i adrenalin a napětí spojený s čekáním na její výsledky. Vsadíte-li ještě v neděli večer (už po nedělním slosování) Sportku na středu, čekají vás tři dlouhé dny, během nichž se rozhodne, zda už ve čtvrtek budete ve svém životě pokračovat jako milionář. Pro někoho je to dost dlouhá doba zejména pro nedočkavce. Čekání od středy do nedělního slosování Sportky může být o mnoho kratší, pokud je hra proložena mimořádným pátečním slosováním Sportky.

A zatímco Euromiliony se hrají také dvakrát týdně, Eurojackpot se losuje 1x týdně a Šťastných 10 dokonce 2x denně… číselná loterie Rychlé kačky co se četnosti slosování týče přitvrzuje. Hrát můžete každou minutu, 24 hodin denně jen s maličkou technickou přestávkou po půlnoci. Podobně je na tom i loterie Keno, která se hraje každých 5 minut.

Pozor, ať vás hra Rychlé kačky nestáhne tam, kde být nechcete

Určitý oddych od loterie není v žádném případě na škodu. Hráč se dostává z adrenalinového pole loterie a přichází na jiné myšlenky. Jiné to může být u hry Rychlé kačky, kterou je možné hrát pouze online. Právě prvek online hraní a krátkých intervalů mezi jednotlivými sázkami může být pro hráče rizikový. Hra může hráče takzvaně chytnout a nepustit… do doby, než prohraje svůj vklad na hráčském účtu.

Jen tak pro zajímavost asi největší trpělivost svých sázkařů zkouší tradiční vánoční španělská loterie El Gordo, jejíž slosování probíhá vždy jen jednou ročně o Vánocích. To jeden i zapomene, že si vsadil, že?

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru