«

»

Se Sportkou teď můžete vyhrávat 100x 2 miliony navíc!

Foto: Sazka.cz

Se Sportkou lze vyhrát miliony i v případě, že neuhádnete žádné z čísel!

Společnost Sazka teď během několika týdnů rozdává 200 milionu korun! Losuje se 100 výherců po dobu zhruba 2 měsíců, a to ve stejné dny jako obvykle. Sportka výsledky vám tak nemusí přinést jen výhru za vsazená čísla, ale i za kód na vaší sázence. Rozdávat se bude 10 milionů každý slosovací den 5 různým sázejícím, každému po 2 milionech.

Co a kdy je třeba pro výhru udělat? Od 20. srpna do 15. října musíte pouze vsadit plný tiket Sportky i s Šancí za 220 korun, určit si den, kdy má být váš tiket zapojen do hry a pak už jen sledovat průběh losování a třeba se i modlit.

A proč Sazka Sportka 100x 2 miliony rozdává? Jde o takzvané rozpuštění Superjackpotu. Ten se totiž skládá ze dvou složek, a to z Jackpotu za 1. pořadí a Bonusu. Právě Bonus se navyšuje s každým jednotlivým slosováním a po překročení čtvrt miliardy se rozdělí. 200 milionů se vloží do zvláštního fondu, ze kterého se budou peníze čerpat neobvyklým způsobem, jako teď při losování sto výherců, a zbylé miliony v Bonusu zůstanou.

3.6/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru