
Foto: Pixabay
Představte si, že jste pár měsíců milionářem a nevíte o tom. Jediné, co vás od výhry ve Sportce dělí, je nakouknutí do šuplíku, do kterého se schovává leccos. A přesně to v rámci jarního úklidu udělali muž a žena z New Jersey. Netušili, že jeden z jejich celkem tří tiketů zakoupených na Silvestra bude ukrývat výhru ve výši 1 milion dolarů.
Manželé se rozhodli přetřídit šuplík s nepořádkem
Díky výherním výsledkům Sportky už nikdy nebudete muset uklízet, protože si třeba najmete pravidelnou úklidovou službu. Když se manželé z New Jersey rozhodli věnovat nějaký čas úklidu jejich domu, netušili, že se z nich díky tomu stanou milionáři. Jejich pozornost mimo jiné padla na tak zvaný univerzální šuplík, do kterého dávali všelijaké věci. Skončily tam mimo jiné i tři tikety do Mega Millions ze Silvestra. Protože na ně pár zapomněl, čísla na nich neprošla žádnou kontrolou. To muselo být napraveno. Zatímco první dva kontrolované tikety hlásily žádnou výhru, ten třetí jim zprostředkoval 1 milion dolarů (v přepočtu 22 milionů korun). Bylo to tak fantastické, k neuvěření a zároveň děsivé při představě, co by se stalo, kdyby se do šuplíku nepodívali.
Výhra naštěstí nepropadla
Výhra ve Sportce vám může propadnout, pokud ztratíte tiket a do roka jej nenajdete. Přesně to hrozilo i páru z New Jersey, naštěstí manželé stihli výhru v pohodě vybrat. Stejně jako Sportka, tak i Mega Millions má na vyzvednutí výhry roční lhůtu. Nějakou dobu si tedy losy v šuplíku klidně ještě mohly hovět. Manželé jsou samozřejmě rádi, že je našli. Lepší totiž později než nikdy.