TOTO Sazka

Foto: Sazka

Jak se hraje TOTO Sazka – návod

Že loterie nemusí být jen o štěstí a náhodě, o tom svědčí TOTO Sazka od společnosti Sazka, u které vyhrává ten sportovní nadšenec, který má největší přehled ve sportovním světě a nejlepší nos na výsledky sportovních utkání. TOTO Sazka se od Sportky či Eurojackpotu výrazně liší, protože sázející nevkládá štěstí do náhodných čísel, nýbrž sází na vybraná sportovní utkání. Podobným znakem je ale rostoucí jackpot, který se v případě TOTO Sazky běžně vyšplhá třeba až ke tři čtvrtě miliónu. Loterie má tři výherní pořadí:

  1. pořadí – za správné tipování všech 13 výsledků,
  2. pořadí – za správný tip 12 výsledků,
  3. pořadí – za správné tipování 11 výsledků.

TOTO Sazka výsledky se účastníci loterie dozví buď rovnou z probíhajících zápasů, které budou sledovat, nebo na výherní listině, kterou společnost Sazka zveřejňuje po zápasech. Loterie TOTO Sazka má také stejnojmenný doprovodný televizní pořad, ve kterém se sázkaři dozví aktuální složení zápasů, na které se uzavírají sázky. TOTO Sazka se pořádá 1x týdně. Den a hodinu ukončení příjmu sázek provozovatel hry oznamuje vždy předem v pořadu hry TOTO Sazka.

Sázkař tipuje na 13 předem daných sportovních utkání pomocí papírové sázenky, která je dostupná na všech prodejních terminálech Sazky. Sloupec sázenky je rozdělený na tři kolonky, které jsou označené čísly 1, 0, 2.

  • 1 – volí sázkař v případě, že tipuje výhru domácího týmu,
  • 2 – volí sázkař v případě, že věří ve výhru hostujícího týmu,
  • 0 – v případě, že má za to, že zápas skončí remízou.

Hráč může tipovat výsledky i pomocí systémové sázky.

2.2/5 - (4 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru