«

»

Účtenková loterie dělá z některých lidí maniaky

Foto: 777cz.eu

Výměna, sbírání z ulice, bezdůvodné nákupy… Co všechno jsou lidé schopni udělat pro zvýšení šance na výhru v Účtenkové loterii?

Účtenková loterie odstartovala teprve před pár měsíci a někteří lidé už z ní doslova blázní. Do loterie se zapojilo zhruba 500 tisíc lidí, kteří doufají, že za registrované účtenky ze svých nákupů získají jednu z hlavních výher, což je 1 milion korun, osobní automobil anebo 300, 200 či 100 tisíc. Někteří ale pro větší šanci na výhru dělají mnohem víc. Čím víc člověk účtenek zaregistruje, tím je totiž větší pravděpodobnost na vylosování alespoň jedné z 21 025 cen.

Několik soutěžících se svěřilo, jak své šance v účtenkové loterii zvyšuje. Někdo rozkládá nákup na více obchodů. Pro maso chodí k řezníkovi, pro mýdlo do drogerie, pro zeleninu do obchodu pouze se zeleninou a ovocem a nenakupuje už vše v supermarketech najednou. Jiný chodí nakupovat i přesto, že nic nepotřebuje. Skočí si třeba jen pro rohlík anebo svíčku, aby dostal účtenku. Další zase sbírá nezničené účtenky na chodníku, v koši nebo za kasou.

Lidé dokonce své účtenky prodávají za peníze a vyměňují mezi sebou či po internetu. Například na sociální síti Facebook je vytvořených několik skupin, kde mohou soutěžící vyměňovat účtenky, kterých mají více, za jiné. Nejméně žádané jsou ale ty z marketů jako Kaufland, Tesco, Penny či Lidl, jelikož ty se dají sehnat téměř ve všech městech. Takovým to lidem, kteří účtenky shromažďují jak se dá, zabere Účtenkovka i 60 minut denně. Nejvíce času jim však nezabírá výměna, ale jejich přihlašování do soutěže, jelikož jich za měsíc registrují stovky.

2.5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru