«

»

Účtenkovka losování – výsledky a užitečné informace

Foto: 777cz.eu

Účtenková loterie – losování, výsledky a výhry prosinec – klikni ZDE

V pátek 15. prosince se koná v pořadí druhé losování účtenkové loterie, a to ze všech účtenek vydaných od 1. do 30. listopadu a zaregistrovaných nejpozději 12. prosince. Hraje se opět o 21 025 cen počínaje výhrou stokoruny přes 100, 200 a 300 tisíc korun za páté, čtvrté a třetí pořadí až k automobilu Ford Focus za 2. místo a k milionu korun za 1. místo.

Losování Účtenkovky – info

Z listopadového losování Účtenkovky se lze v mnoha věcech poučit a vyvarovat se některých chyb a nejasností. Proto si přečtěte následující informace.

 • Přestože jsou výsledky Účtenkovky oficiálně představeny 15. prosince kolem 17:10 hodin, k samotnému losování dochází už dříve v odpoledních hodinách. Výherci tak mohou dostávat zprávy o případných výhrách na e-mail anebo SMS s předstihem.
 • Hráči, kteří si zaregistrovali v Účtenkovce svůj účet, do něj mohou nahlédnout a jednoduše zjistit případné výhry zde. Po přihlášení je třeba v levé části stránky (anebo v pravém vrchním menu pod “Můj účet“) kliknout na “Výhry“.
 • Pokud budou vaše hráčské účty v čase losování anebo celá stránka Účtenkovky nedostupné, příčinou může být přetížení systému vlivem velkého náporu uživatelů, případně “hackerský útok jako v minulém kole“. V takové situaci buďte trpěliví a pokuste se přihlásit později. Výsledky losování Účtenkovky najdete také na tomto webu (odkaz v úvodu článku).
 • Výhry jsou hráčům vypláceny buď hotově v sídle Sazky, (ale pouze v Praze, nikde jinde!) anebo jsou přeposílány na bankovní účet, a to buď k 18. v měsíci anebo 8. den měsíce následujícího. V takovém případě se ale budete muset, pokud jste tak doposud neučinili, v Účtenkovce zaregistrovat. To provedete opět přes odkaz v úvodu článku a dále přes největší tlačítko REGISTRACE ÚČTENEK – a po přesměrování přes tlačítko REGISTROVAT ÚČET.
 • Kdo si v hráčském účtu zvolil výplaty výher v sídle Sazky a chce provést změnu na: “Převodem na bankovní účet“, musí se v Účtenkovce ke svému účtu přihlásit, kliknout na NASTAVENÍ, poté na VYPLÁCENÍ VÝHER a dole na UPRAVIT. Následně zadejte vaše číslo účtu ve tvaru 123-123456789/123 (bez mezer) a potvrďte ULOŽIT ZMĚNY. Podle data této změny vám výhra bude zaslána v jednom z výše uvedených termínů.
4.7/5 - (4 votes)

2 komentáře

 1. Zdeněk Karpíšek

  Upozorňuji, že již po několikáté nebyla zařazena do slosování účtenka z obchodu Albert 0538, Na Strži 1302, Praha 4, DIČ CZ44012373, ačkoliv všechny údaje (i po kontrole) byly uvedeny správně. Je to jediný obchod, z něhož většina účtenek není zařazena do slosování. V obchodě je několik pokladen, u některých není problém.

  1. ewa

   zkuste se zaměřit na čas,kdy je účtenka registrována….bývají tam někdy časy dva

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru