«

»

Účtenkovka losování – výsledky, kontrola a výhry

Účtenková loterie – výhry a ceny 15. 11. 2017 v 18:55 hodin ZDE

Foto: uctenkovka.cz

Účtenkovka se u nás rozběhla 1. října a nyní 15. listopadu probíhá její úplně první slosování. V něm se budou losovat veškeré přihlášené účtenky, které byly v obchodech vydané 1. až 31. října a zaregistrované nejpozději 12. listopadu. Výhry v losování Účtenkové loterie se přerozdělí mezi 20025 účtenek.

Záměrně nezmiňujeme slovo výherců, neboť těch může být mnohem méně. Každý hráč má totiž možnost získat současně několik výher v případě, že bude vylosováno více jeho registrovaných účtenek. Mezi kolik výherců se 20 025 výher přerozdělí se tak teprve ukáže. Více registrovaných účtenek znamená větší šanci na výhru. Každá účtenka může vyhrát jen jednou, každý hráč ale může vyhrát několikrát.

Výsledky Účtenkovky ve středu 15. 11. před zprávami na TV Prima


Mezi nejočekávanější výhry a ceny Účtenkovky se řadí prvních 5. míst. Ty budou zveřejněny na Primě ve středu 15. listopadu v 18:53 hodin, tedy před hlavními večerními zprávami. V tento den a čas se tedy dozvíme výherce 1. ceny Účtenkovky, kterou je 1 milion korun. Dále výhru osobního automobilu Ford Focus za 2. místo a poté ještě výhry 300 tisíc, 200 tisíc a 100 tisíc korun za třetí, čtvrté a páté místo.

Ostatní výhry, tedy 20x 20 tisíc Kč, 1 000x 1 tisíc Kč a 20 000x 100 Kč budou mimo jiné k dispozici na webu Účtenkovky a taktéž zde na našich stránkách 777cz.eu na tomto odkazu.

Jak zjistit výhru v Účtenkovce a kolik jsem vyhrál


Účtenkovka bude zveřejňovat všechny vylosované výherní kódy účtenek. Kontrola účtenek by však v tomto případě byla pro hráče nesmírně komplikovaná, proto přicházejí v úvahu tyto další varianty:

Jestliže máte u Účtenkové loterie vytvořen svůj hráčský účet, pak v něm, jak sami dobře víte, vidíte přehledný seznam všech svých zaregistrovaných účtenek. Pokud bude některá z těchto účtenek výherní, tato informace se objeví v záložce VÝHRY.

Jestliže nemáte u Účtenkovky vytvořený hráčský účet, přijde vám informace o vaší případné výhře buď na váš email anebo formou SMS na mobil. Záleží, který kontakt jste u přihlašování účtenek používali.

Kde a jak si vybrat z Účtenkovky výhry


Výhry 100 Kč až 20 000 korun si můžete vybrat buď převodem na účet anebo hotově v Praze v sídle Sazky na adrese K Žižkovu 851, Praha 9 (Telefon: 266 12 12 12), a to hned druhý pracovní den. Jiná varianta prozatím neexistuje. U výher 20 000 korun  až 1 milion lze využít pouze bezhotovostní převod na účet, a to po ověření totožnosti a plnoletosti výherce přes službu mojeID.

K bezhotovostnímu převodu výhry je nutné si u Účtenkovky zřídit svůj herní účet (pokud ho ještě nemáte), a to nejdéle do 30 dní od oznámení výhry. Bezhotovostní výhry se rozesílají najednou buď

17tý den v měsíci anebo pak 2. den příštího měsíce. Zde záleží na tom, v jakém termínu budete mít u Účtenkové loterie svůj hráčský účet vytvořen.

3.6/5 - (13 votes)

6 komentáře

Chci napsat komentář

 1. pavel malina

  jsem důchodce a vyhrál jsem zde blbých 100 kč, ale nevím jak si tuto částku vybrat, do prahy do sazky mám daleko a tak nevím co dál, nikde to není ukázáno vzorem jak to mám učinit, pouze se píše že na nějaký hráčský účet , nebo na můj účet . ale jak to mám udělat. myslím si, že nikdo s námi důchodci nepočítá, my totiž jsme v tomto směru úplni lajci.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   odpověď máte u svého stejného dotazu ve spodní části následující stránky: https://777cz.eu/uctenkovka-registrace-a-aktualni-vysledky/

   Pěkný den, 777cz.eu

 2. Svatoslava Uhercová

  Při přihlašování do EET jsem uvedla, že případnou výhru si vyberu osobně u Sazky, ale chtěla bych změnu, aby výhra byla převeden a účet, který mám u banky. Poraďte, jak mám postupovat. Děkuji předem zdravím Uhercová

 3. Pavlinkova jarmila

  Pripadnou vyhru bych chtela prevest na svuj ucet 101547160/0300 dekuji

 4. Pavlinkova jarmila

  Vyhru 100 kč bych chtela prevest na muj ucet 101547160/0300 pavlínková jarmila dekuji

 5. Mija 333

  Nikde jsem se nedočetla jestli výhry které jsem si zapoměla vyzvednout jsou stá le na mém hračském účtu nebo propadli státu? dnes již není možné se do svého účtu přihlásit? děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru