«

»

V prosincovém losování Účtenkovky přes 450 tisíc hráčů

Foto: 777cz.eu

Do Účtenkovky se v listopadu zapojilo více hráčů, jak v předešlém měsíci

Už tento pátek 15. prosince proběhne druhé losování Účtenkovky, kterou spustilo Ministerstvo financí 1. října tohoto roku a do níž se registrovalo téměř 600 tisíc hráčů. Hlavními výhrami je 1 milion korun a osobní automobil a dalších přibližně 21 tisíc menších finančních cen. Je tedy stoprocentně jasné, že právě Účtenková loterie někomu předčasně splní jeho vánoční přání.

Do prvního kola, kdy se registrovaly říjnové účtenky a losování proběhlo 15. listopadu, se přihlásilo přes 450 tisíc lidí, kteří v souhrnu přihlásili více než 11 milionů účtenek. Do druhého listopadového kola se přihlásilo zhruba o 3 tisíce více zájemců a do soutěže tak zapojili o 400 tisíc více paragonů. Zda se zájem o Účenkovku udrží na stejných číslech anebo klesne či ještě naroste, se dozvíme až v následujícím měsíci.

4.7/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru