«

»

Za rok 2017 přibylo v ČR díky sázení 348 nových milionářů!

Foto: sazka.cz

Nejvyšší výhra padla ve Sportce

V České republice v loňském roce přibylo 348 nových milionářů, jimž k penězům pomohly loterijní a sázkové společnosti jako Sazka, Fortuna, Tipsport, Chance anebo nově také státní loterie Účtenkovka.

Zhruba 230 milionářů vzniklo díky výhrám v Sazce, a to především v loterii Sportka. Miliony ale rozdávaly i kačenky pro štěstí z loterie Šťastných 10. Dalších 40 milionářů přišlo ke svým penězům od sázkové kanceláře Tipsport. Miliony rozdávala i Fortuna, která vyplatila více než 50 lidem milionové částky. 5 milionářů vytvořila i společnost Chance.

Největší vyhraná částka u Sazky byla přes 72 milionů korun, další přesáhla 67 milion korun a na třetím místě byla 50 milionová výhra. Nejvyšší výhra sázením na sport byla téměř 10 milionů korun.

Ačkoliv vyhrát několik milionů by si přál každý z nás, přiznat výhru přátelům a svým nejbližším už moc lidí nechce. Zhruba každý 10 člověk se s informací o své výhře dokonce nepodělí vůbec s nikým. Jinak tomu je v Americe anebo ve Velké Británii, kde se z výherců stanou slavní a všude se o nich píše.

Lidé si nejčastěji za milionové, ale i za ty menší, výhry kupují dovolené, splácejí úvěry, kupují nové bydlení a auta. Někteří ale peníze využijí trochu jinak a zaplatí si s nimi například plastiku anebo určitou částku pošlou na charitu.

4.7/5 - (3 votes)

1 komentář

  1. Šárka

    Proč mi nejdou smazat staré učtenky které už nejsou zařazené do slosování.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru