«

»

Výhody loterií, jako je Keno

Foto: depositphotos

Loterijní svět rozhodně není černobílý. Lze jej rozdělit na několik odvětví. Existují loterie, jako je třeba Sportka nebo Eurojackpot, při kterých sázkaři zažívají až infarktové stavy. Hlavním důvodem pro to je neustále rostoucí jackpot. A to nemluvíme o zahraničních loteriích, kde jsou jackpoty mnohonásobně vyšší a četnější. Hlavním důvodem je zapojení obrovské spousty hráčů. Například Powerball hraje celá Amerika! Tato loterie si drží prvenství v rekordně nejvyšším jackpotu, který se vyšplhal k 38 miliardám korun. Ale ačkoliv jsou tyto populární loterie nejznámější, nepředstavují jedinou náplň loterijního světa. Jsou tady samozřejmě i další, byť méně známé, loterie, losy a hry, ve kterých se dá vyhrát a hráč při nich může zažívat mnohem klidnější stavy. Jednou takovou je loterie Keno.

Tahouni mezi loteriemi versus méně známé loterie

Velké a populární loterie jako Sportka nebo Eurojackpot určitě mají něco do sebe. Hráčům nabízejí možnost velké výhry. Jejich pravidla a znaky hry jsou obecně známé, a proto dokážou být Sportka výsledky častým tématem mnoha diskuzí. Zejména tehdy, když padne Superjacpot Sportky a každý Čech si přeje být na místě šťastného sázkaře. Tyto loterie nabízejí hráči adrenalin i jakési začlenění do hráčské komunity.

Jsou tady však i jiné loterie, které rozhodně netrpí nezájmem hráčů. Byť si nesou mnohem menší dávku popularity, hráči si v nich dokážou najít to své. Jsou to číselné loterie Keno, Kasička, Kameny (od Sazky) nebo Trojka, Meloun (loterijní hry od Fortuny). Takové loterie se vyznačují variabilitou hry, velmi nízkým počátečním vkladem, pevně danou výhrou, ale i výhledem na mnohem nižší výhry. Znakem těchto loterií často bývá i vyšší četnost slosování. Není proto divu, že také pravidelný hráč Sportky zkusí své štěstí u těchto her.

Loterie Keno

Číselná loterie Keno od Sazky je toho důkazem. Keno výsledky vám mohou přinést výhru každých 5 minut (vysoká četnost slosování). Hru o milion korun můžete odstartovat už s pětikorunou (nízké vklady do hry). Ve hře vás nic moc nepřekvapí, protože hra nemá rostoucí jackpot a výše výhry je tak pevně daná.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru