«

»

Sazka loterie: kdy, kde a v kolik hodin se losují?

Budova Sazky, foto: 777cz.eu

Dny a časy losování + dokdy nejpozději vsadit

Sazka provozuje celou řadu loterijních her, které se dle pravidel losují v těchto dnech a časech:

Sportka – losování probíhá v Sazce v Praze každou středu, pátek a neděli + také mimořádně v další den. Vsadit si přes loterijní terminál můžete v den losování nejpozději do 19:00 hodin. Sportka výsledky jsou zveřejněny pár minut po 20:00 hodin.

Šťastných 10 – hraje se v Sazce 2x denně 7 dní v týdnu, vždy v poledním a večerním losování. Vsadit je možno do 12:00 na polední a do 20:00 na večerní losování. Šťastných 10 výsledky jsou k dispozici vždy přibližně v 12:20 a 20:20 hodin.

Eurojackpot – losuje se ve Finsku, a to každý pátek. Uzavřít sázku je možné nejdéle v pátek v 19:00 hodin. Eurojackpot výsledky jsou zveřejněny obvykle kolem 20:30 hodin. Čas ale není pevně daný, vždy se čeká na kontrolu všech 18 zúčastněných zemí. Doplňková hra Extra 6 se losuje v pražské Sazce.

Euromiliony – hra probíhá v Sazce, a to každé úterý a sobotu. Sázky se v den losování uzavírají v 19:00 hodin. Euromiliony výsledky jsou představeny zhruba hodinu potom.

Kasička – tato loterie se losuje každý den, a to 2x. Sázky končí vždy ve 14:00 a 20:00 hodin. Kasička výsledky můžete zjistit se zpožděním asi jen 5 minut.

Šťastné datum – losuje se jednou denně, přičemž sázky se uzavírají vždy ve 20:00 hodin. Šťastné datum výsledky můžete následně vidět s malým časovým zpožděním.

SAZKAmobil šance – tato hra je určená pro zákazníky SAZKAmobil a losuje se jednou měsíčně většinou první pondělí v měsíci. Uzávěrka je v den losování v 16:50 hodin, poté jsou k dispozici SAZKAmobil šance výsledky.

Rychlé kačky – jde o online hru, při níž se losují čísla denně přibližně každou minutu. Rychlé kačky výsledky se zobrazují ihned po losování.

Keno – jedná se o hru s každodenním losováním zhruba v 5minutových intervalech. Keno výsledky jsou zobrazeny ihned poté.

3.3/5 - (9 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru