Divili byste se, kolik peněz se točí v holubích závodech. Tato sportovní disciplína má pořád své nadšence. Oblíbená je hlavně v Číně. Všichni chovatelé závodních holubů se letos v listopadu sjeli do Belgie, kde se konala aukce. Jeden světoznámý chovatel se před svou osmdesátkou rozhodl odejít do důchodu a své závodní holuby prodává. Dohromady to je 445 ptáků, kteří za svou „kariéru” nasbírali řadu ocenění. I když už teď nezávodí, je o ně zájem kvůli dobrým genům. Pokud byste o nějakého holuba měli zájem, připravte si miliony. Jedna holubice se na aukci vydražila za rekordní sumu 42 milionů korun… už jsme vám řekli, že na holubí aukci se vám půjde lépe až po tom, co trefíte výherní výsledky Eurojackpotu? No jo, omlouváme se, tím jsme asi měli začít.
Holubí šampionka stála svého nového majitele 42 milionů korun
Pokud vyhrajete Eurojackpot, můžou vám do úst létat pečení holubi… anebo vám nad hlavou mohou létat živí holubí šampioni, jejichž cena převyšuje cenu několika luxusních domů. Nedávno se na aukci v Belgii strhla bitka o dvouletou holubí šampionku, jejíž cena se vyšplhala až do výše 42 milionů korun. A to se podržte, koupil ji chovatel, který minulý rok vydražil holuba Armanda za asi 33 milionů korun. Tak si říkáme, jestli není lepší přestat pokoušet výherní výsledky Eurojackpotu, když mnohem lepší byznys se točí v holubech.
Po výhře v Eurojackpotu se možná budete chtít odstřihnout od světa
Až vyhrajete v loterii, budete se možná chtít odstřihnout od zbytku světa. Ostatně nebyli byste první ani poslední, kdo tohle zatoužil udělat. To znamená žádný telefon ani sociální sítě. Nezbytný kontakt (třeba domluva se Sazkou ohledně výplaty výhry) by vám v tomto případě mohl zajistit právě holub. U holuba s cenovkou 42 milionů nelze pochybovat o jeho spolehlivosti.