«

»

Přežil klinickou smrt a poté vyhrál 2x v loterii

Foto: pexels

Po návratu mezi živé udělal několik zásadních rozhodnutí a nakonec se z něj stal milionář

Příběh australského kamioňáka a milionáře Billa Morgana se odehrál před zhruba 20 lety. Muž nejprve prodělal vážnou nehodu, kvůli níž skončil v rukou lékařů. Ti mu dali špatné léky a on následně dostal velkou alergickou reakci, která způsobila, že přešel do klinické smrti na dlouhých 14 minut a poté do komatu na 12 dní, během kterých lékaři jeho rodině doporučovali, aby ho nechali odpojit od přístrojů, jelikož bylo velmi pravděpodobné, že jeho mozek nebude fungovat jako dřív. K nevratnému poškození mozku totiž dochází už po 5 minutách v kómatu.

Bill po probuzení téměř dvou týdnech v kómatu podstoupil řadu vyšetření, během kterých se ukázalo, že je naprosto v pořádku a čtrnáctiminutová klinická smrt na něm neponechala žádné následky. Díky znovuzrození se rozhodl, že svůj život změní, a proto podal v práci výpověď, požádal svou přítelkyni o ruku a začal sázet.

Štěstí se na něj usmálo hned při koupi prvního losu. Po setření totiž zjistil, že se stal vítězem automobilu v hodnotě půl milionu korun. Když se o jeho příběhu doslechla média, chtěla s Billem udělat rozhovor a natočit si ho při seškrabávání losu. Dokonce po něm požadovali, aby vzápětí prohlásil: “Ó můj bože, vyhrál jsem auto!“.

Muž se vším souhlasil, a když při natáčení seškrabával los, tak úplně ztuhnul, podíval se do kamery a řekl, že právě vyhrál 350 000 dolarů (v přepočtu cca 8 milionů korun). Ačkoliv novináři nedostali přesně to, co požadovali, byli přece jen spokojení, jelikož si odnesli materiál s mnohem lepšími záběry.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. nevyvolený

    Nabyl jsem dojmu, že výherci závratných částek jsou zpravidla tzv. “vyvolení”. Je to pro ně jenom otázka času, kdy se jejich osud = štěstí naplní., Podle mého názoru, když člověk nepatří mezi ty tak zvaně osudem “vyvolené”, tak nemá žádnou šanci. A přesto se o tu výhru ti nepoučitelní nevyvolení, mezi které patřím i já, neustále pokoušejí.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru