«

»

Školné, na které musíte napřed vyhrát v loterii

Foto: pexels

O tom, že i studenti potřebují výhru v loterii jako sůl, není pochyb. Vzdělání něco stojí. Abyste mohli studovat na jedné z nejdražších škol světa, musíte napřed trefit výherní výsledky Eurojackpotu. Zkrátka a dobře prestižní vzdělání něco stojí.

O výhře v loterii se dozvěděla na přednášce

Věříme, že výherní výsledky Eurojackpotu dokážou zázraky. Třeba proměnit nudnou přednášku v drama plné napětí. Dvacetiletá studentka z Austrálie o tom ví své. O výhře v loterii se dozvěděla během přednášky ve škole. Touto netradiční cestou zjistila, že vyhrála 4,8 miliónů australských dolarů. To je v přepočtu něco přes 76 miliónů korun. Bylo pro ni určitě těžké nejásat a nepozvat celou aulu spolužáků i s vyučujícím na skleničku. I když v případě výhry v loterii by pro vyrušování v hodině měl nejspíš pochopení i ten nejpřísnější profesor.

Výhra dívce na účtu nepřistane najednou, protože jí bude vyplácena formou renty. Každý měsíc po dobu dvaceti let jí na účtu přibude částka přes 300 000 korun. To je pěkná výplata, že? Díky ní může zvažovat i výměnu stávající školy za o něco prestižnější instituci. Studovat může například do Švýcarska, které se pyšní spoustou velmi drahých škol. A co byste dělali vy, kdybyste se o výhře v Eurojackpotu dozvěděli ve školní lavici?

Nejdražší školy mají ve Švýcarsku

Největší koncentrací velmi drahých škol se může pyšnit Švýcarsko. Právě tam najdete dokonce i jednu z nejdražších škol na světě. Jedná se o institut Le Rosey, kde jen za školné vyplácnete kolem tří miliónů korun ročně. Protože se však jedná o internátní školu, připravit si musíte také nemalý obnos za ubytování, stravné a nějaké to studentské vyžití.

Pokud po výhře v Eurojackpotu zatoužíte po prestižním vzdělání, můžete kromě švýcarské školy Le Rosey studovat i ve Velké Británii na Eton College nebo v USA na Lawrence Academy. Ve všech případech půjde ročně o miliónové položky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru