ÚČTENKOVKA registrace a aktuální výsledky
Účtenkovka výsledky losování a výhry – středa 15. 4. 2020


ÚČTENKOVKA KONČÍ – poslední losování proběhne 15. dubna, a to z účtenek
vydaných od 1. do 31. března a registrovaných do 12. dubna. Účtenky
vydané až v dubnu už registrovat nelze. Důvodem ukončení účtenkové
loterie jsou úsporná opatření vlády v souvislosti s koronavirem.

Výherci jedné z 30 215 cen (100 Kč až 1 000 000 Kč) budou informování přes E-mail anebo SMS. Výsledky Účtenkovky jsou taktéž dostupné ve vašem hráčském účtu, níže přes Účtenkovka přihlášení. Oficiální zveřejnění výsledků je v den losování okolo 17:15 hodin, nicméně losování probíhá už kolem poledne, takže o případných výhrách můžete být vyrozuměni v tomto čase.

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 27c2789f-320d33ec 1 000 000 Kč
2. 9a85edf1-97182983 Automobil
3. 7a9fab1a-9003e646 300 000 Kč
4. c6bf7aaa-8e3c2a76 200 000 Kč
5. fa634bf7-36ce1cd1 100 000 Kč
Zobrazit více výher

 

[su_button url=”https://777cz.eu/grafy-a-statistiky-sportka-eurojackpot-uctenkovka/” target=”blank” style=”3d” background=”#c21921″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: bar-chart-o”]GRAFY A STATISTIKY[/su_button]

Účtenkovka (účtenková loterie EET) popis, návod, pravidla


Co je to Účtenkovka (Účtenková loterie)


Účtenkovka logo

Účtenkovka logo

Účtenkovka (Účtenková loterie EET) je loterijní hra nebo spíše účtenková soutěž českého Ministerstva financí startující 1. října 2017, v níž se vždy k 15. dni následujícího měsíce, počínaje 15. listopadem 2017, losuje více jak 30 000 cen s výhrami od 100 Kč přes osobní automobil až k 1 milionu Kč.

Účtenkovka je zdarma, neboť se v ní losují EET účtenky (paragony), které při nákupu obdržíte od obchodníků. Losování však neprobíhá ze všech účtenek, ale jen z těch, které do této loterijní soutěže předem přihlásíte.

Tato stránka 777cz.eu Účtenkovku neprovozuje, pouze o ní informuje, odpovídá na vaše dotazy, uvádí výherce a výsledky Účtenkovky a v úvodu této stránky odkazuje na přihlášení účtenek, registrace do Účtenkovky a k “přihlášení na můj účet” . Provozovatelem Účtenkovky (www.uctenkovka.cz) je na základě výběrového řízení společnost Diebold Nixdorf s.r.o., Siemensova 2, 155 00  Praha 13, Tel: 233 037 402, Email: info@uctenkovka.cz. Nezodpovězené či závažné dotazy a stížnosti můžete směřovat přímo na některý z uvedených kontaktů provozovatele. Subdodavatelem Účtenkovky je SAZKA a.s., K Žižkovu 851, Praha 190 93, Tel: 266 12 12 12, kde se například na uvedené adrese (nikde jinde, pouze zde v Praze) vyplácí výhry, pokud si je nenecháte zasílat na účet.

K čemu Účtenkovka je a jak funguje


EET pokladna

EET pokladna

Účtenková loterie navazuje na elektronickou evidenci tržeb (EET) z úřadu bývalého ministra financí Andreje Babiše. Jejím smyslem je motivovat zákazníky k tomu, aby si za nákupy zboží nebo služeb nechávali vystavovat účtenky. Tím by se měla zvyšovat efektivita EET a zároveň i výběr daní.

Každý občan starší 18 let má proto možnost téměř veškeré účtenky vydané v Česku, které dostane v obchodě, restauraci, na hotelu, u benzinky či kdekoliv jinde, zdarma do Účtenkovky přihlásit, k čemuž slouží webové stránky (odkaz výše v úvodu) a stát se tak s nimi účastníky pravidelného měsíčního losování o tisíce cen. Jde o tak zvanou pozitivní motivaci, na rozdíl od některých jiných zemí, kde je přebírání účtenek od obchodníků přímo zákazníkům nařízeno zákonem.

Účtenková loterie – přihlášení účtenek bez registrace


Přihlášení nové účtenky bez hráčského účtu

EET Účtenková loterie 2017 je novinkou, ve které můžete zdarma vyhrát až 1 milion korun. Pro účast v ní ale nestačí, abyste šli nakoupit a nechali si k nákupu vystavit účtenku. Tu si totiž budete nejprve muset na příslušné webové stránce (odkaz v úvodu této stránky) do Účtenkové loterie přihlásit přes internet, a to za pomoci formuláře, který vidíte výše na fotografii. To lze za daný měsíc učinit od jeho 1. dne až do 12. dne následujícího měsíce, tedy vždy nejpozději 3 dny před losováním. Příklad: říjnové účtenky, které se losují 15. listopadu, můžete do Účtenkovky přihlásit od 1. října do 12. listopadu. A takto podobně každý další měsíc.

Při přihlašování účtenky (foto výše) zadejte váš mobilní telefon anebo email (stačí jedno z toho). Raději uvádějte pokaždé to samé. Pokud se totiž později rozhodnete vytvořit hráčský účet, využijete právě onen kontakt a všechny vaše účtenky pod ním budete mít přehledně zobrazené.

Z kódů BKP a FIK opět stačí zadat jen jeden (kterýkoliv), protože ten druhý se doplní automaticky. Ve slosování (kde se losuje BKP) tak budete i v případě, že u přihlašování účtenky zadáváte jenom FIK.

DIČ už se od března 2018 při přihlašování účtenky neuvádí. Na platby kartou, převodem a objednávky přes internet se nově ve většině případů EET (a tedy i registrace účtenek do Účtenkovky) nevztahuje. Výjimkou jsou případy, kdy tak obchodník činí dobrovolně.

Celková částka může být zaokrouhlená a tolerance je taktéž v čase nákupu, a to asi 120 vteřin. Na závěr nezapomeňte zaškrtnout políčko Odsouhlasení zpracování osobních údajů.

Pokud se v některém z údajů spletete, budete ho muset upravit. Pakliže vám systém napíše, že účtenka už byla registrována (a přitom není v losování), znamená to, že jste chybné údaje už jednou použili, čili jste při opravě udělali tutéž chybu. Ve většině případů je nepřijetí účtenky chybou hráče.

Někdy může mít obchodník po změně času špatně nastavenou pokladnu, což se lze pokusit vyřešit tak, že účtenku vložíte s časem o 60 minut více anebo méně. Možná vám tato varianta při neúspěšném vložení účtenky pomůže.

Přihlásit účtenku bez registrace je snadné,viz. video níže.

Účtenková loterie – registrace a přihlášení přes Můj účet


Registrace hráčského účtu

Registrace hráčského účtu

K registrování paragonů do Účtenkovky je taktéž možné si vytvořit svůj hráčský účet, v němž budete mít navíc o všech svých účtenkách a případných výhrách dokonalý přehled. Zaregistrovat se (foto výše) a mít u Účtenkovky svůj účet není nutné (dokud nevyhrajete), ale je to velice užitečné.

Při vytváření hráčského účtu Účtenkové loterie každý z hráčů vyplní běžné osobní údaje. Vhodnější je zvolit jako kontakt email než mobil, bude vám na něj totiž chodit více info o zaregistrování účtenek. O výhrách však budete informováni na kterýkoliv z kontaktů.

Sídlo Sazky - Praha

Sídlo Sazky – Praha

Pokud si nezvolíte osobní výplatu výher v sídle Sazky (výběr lze ale pouze v Praze!), pak také musíte vyplnit číslo bankovního účtu. Výhry 20 000 Kč a výše mohou být převáděny pouze bezhotovostním převodem na váš účet v bance. Na závěr nezapomeňte zaškrtnout políčko se souhlasem zpracování osobních údajů.

Někomu taková důkladná Účtenkovka registrace se všemi poskytovanými údaji vyhovovat nemusí. Nutnost to proto není, tedy alespoň ne do doby, než něco vyhrajete. Kdo bude chtít, může na sebe při registraci účtenky zadávat  jen kontakt (mobil nebo email). V případě výhry na něj budete vyrozuměni a hráčský účet si ve lhůtě 30 dní vytvoříte až před jejím převzetím.

Shrnutí. Účtenky lze do účtenkové loterie přihlašovat bez vytváření hráčského účtu. Nebo si můžete vytvořit účet a přihlašovat je přes něj, čímž o účtenkách a případných výhrách získáte dokonalý přehled. Oba důležité odkazy najdete v úvodu této stránky.

Pakliže si hráčský účet vytvoříte, vždy před registrací nové účtenky se do něj přihlaste (odkaz v úvodu této stránky). Poté budete novou účtenku přihlašovat přes formulář zobrazený níže, kde už nemusíte neustále zadávat kontakt. Bližší info o vyplňování DIČ, BKP, FIK a podobně naleznete v tomto návodu o sekci výše.

Přihlášení nové účtenky s hráčským účtem

Video – výhody hráčského účtu

Účtenkovka přihlášení a registrace přes mobilní aplikace


  

Jaké účtenky a kolik lze do Účtenkové loterie přihlásit


EET účtenka

EET účtenka

Účtenková loterie dává možnost zaregistrovat jen takové účtenky, které vám vydá obchodník, jež je podle zákona přihlášený k EET. Takové účtenky obsahují datum a čas vystavení, částku, DIČ prodejce a kódy FIK a BKP. Na některé obchodníky se už EET vztahuje, na jiné to může být až během roku 2018. Proto se předem raději informujte.

Do Účtenkovky je od prosince 2019 povoleno přihlásit na 1 hráčský účet za celý měsíc jen 500 účtenek za nákupy, díky kterým získáte účtenku v kladné hodnotě od 1 Kč výše. Pakliže například vrátíte lahve a konečná částka na účtence tím bude záporná (obchodník vám peníze vyplatí), účtenku přihlásit nelze. Dalším omezením je, že od stejného obchodníka můžete za 1 den přihlásit jen 1 účtenku. Důvodem je, aby si lidé účelově nerozdělovali nákupy na více menších a u pokladen nezdržovali.

Ověření účtenky, zda je vhodná k přihlášení do účtenkové loterie, můžete provést přímo na stránkách Finanční správy Ministerstva financí přes tento odkaz.

Účtenkovka (účtenková loterie) losování, výherci a výsledky


Účtenková loterie se losuje vždy k 15. dni v měsíci, ať už se jedná o kterýkoliv den v týdnu. Náhodně se losuje ale jen z těch účtenek, které byly vystaveny v měsíci předchozím, přičemž do Účtenkové loterie je musíte přihlásit nejpozději 3 dny před losováním.

Příklad: první losování Účtenkovky startuje 15. listopadu 2017. Přihlásit do něj můžete jen účtenky za nákupy uskutečněné od 1. října do 31. října 2017. Tyto říjnové paragony musíte zaregistrovat nejpozději 3 dny před losováním, tedy maximálně 12. listopadu 2017.

Losování Účtenkovky provádí Sazka prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel, takzvaného RNG modulu. Losování probíhá během dne, přičemž výherní listina je oficiálně zveřejněna až později kolem 19:00 hodin (výsledky Účtenkovky taktéž v úvodu této stránky). Už v odpoledních hodinách vám ale mohou chodit emaily a SMS zprávy o případných výhrách, stejně jako výherní účtenky uvidíte ve svém hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Losují se kódy BKP. Nicméně vůbec nezáleží na tom, zda při registrování účtenky zadáváte právě BKP anebo kód FIK. Druhý z kódů se vám totiž doplní automaticky, čímž jste ve slosování, ať už zadáváte kterýkoliv z nich.

Jak kontrolovat účtenky a zjistit ceny a výhry


Účtenkovka se poprvé losuje 15. 11. 2017, (ze zaregistrovaných říjnových účtenek). Poté bude losování probíhat vždy 15. den v měsíci. Kontrola výsledků Účtenkovky je možná vícero způsoby. O výsledcích Účtenkovky budete například informováni ve vrchní části této stránky. Zobrazeny jsou pouze přední místa od výhry 20 000 Kč až 1 milion. Celkových výher je totiž přes 30 tisíc, čímž je i pro hráče jen stěží možné všechny překontrolovat. Kompletní výherní listina je ale pod těmito výsledky ke stažení.

Kromě toho vám v případě, že vyhrajete, budou také chodit informace o výhře na registrovaný email anebo přes SMS zprávu na mobil.

Informace o výhře u jednotlivých účtenek

Informace o výhře u jednotlivých účtenek

Výsledky Účtenkové loterie můžete taktéž velice přehledně vidět ve svém hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Zde je u všech vyhrávajících účtenek zelené označení VÝHERNÍ. V levé části herního účtu máte taktéž označení VÝHRY, kam jsou výherní účtenky zařazeny.

Vyhledání výhry v hráčském účtu

Vyhledání výhry v hráčském účtu

Shrnutí: pakliže chcete mít dokonalý přehled o svých účtenkách a nepropásnout žádnou výherní, je vhodné si vytvořit hráčský účet (přes odkaz v úvodu této stránky). I bez registrace vám sice budou chodit informace o případné výhře na mobil nebo email, pakliže ale takovou SMS z jakéhokoliv důvodu přehlédnete, to samé s emailem, který může být navíc namísto složky Doručené automaticky zařazen do složky Spam, pak se o výhře nedozvíte. A ruční kontrola více jak 30 000 cen je téměř nemožná.

 

Účtenkovka nabízí výhru 1. milion Kč za 1 .místo a věcnou cenu osobní automobil za 2. místo. Za 3. až 5. místo jsou to 300 tisíc, 200 tisíc a 100 tisíc Kč. Dále od šestého místa následuje 10x 20 000 Kč, poté 200x 1 000 Kč a na závěr 30 000x 100 Kč. Celkem je ve výhrách a cenách pamatováno na 30 215 výherců. Pokud hráč Účtenkovky nemá vytvořen účet a vyhraje některou z cen, bude si ho muset vytvořit do 30 dní od doby, kdy bude o výhře informován.

Účtenkovka – výhry a ceny v Účtenkové loterii


Účtenkovka hráčům nabízí šanci získat následující výhry a ceny od 100 Kč až po 1 milion.

Výherní pořadí Výhry Počet výher
1. pořadí 1 000 000 Kč 1x
2. pořadí Osobní automobil 1x
3. pořadí 300 000 Kč 1x
4. pořadí 200 000 Kč 1x
5. pořadí 100 000 Kč 1x
6. pořadí 20 000 Kč 10x
7. pořadí 1 000 Kč 200x
8. pořadí 100 Kč 30 000x

Účtenkovka – další informace


Účtenková soutěž poté, co si účtenky zaregistrujete do slosování, nevyžaduje jejich schovávání, účtenky z EET loterie můžete tedy následně zahodit. Pokud půjde o výherní účtenky, přijde vám informace na váš uvedený kontakt (e-mail anebo mobil), případě své výhry dohledáte v hráčském účtu (pokud ho máte). Osobní převzetí výher je možné jen u částek nižších než 20 000 Kč, a to pouze v Praze v sídle Sazky (nikde jinde ani v žádném jiném městě). V ostatních případech vám výhra bude zaslána na bankovní účet, který uvedete v hráčském účtu. Hráčský účet je tedy nutné si v takovéto situaci vytvořit.

Při registraci účtenek nemusíte nikam vypisovat zakoupené zboží. Uvádějí se jen nejnutnější údaje pomáhající při identifikaci obchodníka a vaší účtenky. Zároveň je třeba brát v úvahu, že 1 stejná účtenka lze do losování přihlásit jen jednou. Pokud by byla přihlášena vícekrát, třeba omylem dvěma lidmi v jedné domácnosti, bude platit registrace uskutečněná jako první.

Počet přihlášených účtenek na jednoho hráče je neomezený, každá však musí být samostatně zaregistrována. Jak už bylo uvedeno, od jednoho prodejce lze za den přihlásit jen jednu účtenku. Pakliže například v jednom obchodě provedete za den více nákupů, můžete z nich zaregistrovat jen 1 paragon, přičemž je úplně jedno, i z hlediska pravděpodobnosti výhry Účtenkové loterie, který to bude. Důvod maximálního počtu 1 účtenky na 1 obchodníka denně je ten, aby si lidé nákupy nerozdělovali na více položek a u pokladen nezdržovali.

Každá z účtenek může v losování Účtenkovky vyhrát pouze 1x. Nicméně počet výher na jednoho hráče omezen není. To znamená, že čím více účtenek zaregistrujete, tím máte větší šanci, že vyhrajete, a to třeba i několikrát při jednom losování.

Účtenkovka – zajímavosti a statistiky


Oficiální název české Účtenkové loterie je zkráceně ÚČTENKOVKA. Má i své barevné logo, které za cenu 96 800 korun vč. DPH vytvořila designérka Hana Kolbe. V soutěži o logo Účtenkovky bylo celkem 7 návrhů, z nichž právě tento vítězný vybrali zaměstnanci ministerstva financí spolu s firmou Wincor Nixdorf, která zase v Účtenkovce působí jako generální dodavatel systému.

Společnost Wincor Nixdorf byla vybraná ve veřejné soutěži vyhlášenou ministerstvem. Původně se uvádělo, že jediným přihlášeným a tedy i vítězem provozu Účtenkovky je Sazka. Ta se ale do tendru přihlásila v konsorciu s dalšími dvěma menšími firmami. Vítězem se nakonec stal Wincor Nixdorf a Sazka je subdodavatelem.

Opel MOKKA

Opel MOKKA

Účtenková soutěž vyjde každý rok na asi 12 milionů korun, plus dalších 65 milionů bude rozdáno ve výhrách. Reklamní kampaň běžící od poloviny září 2017 do spuštění Účtenkové loterie by neměla přesáhnout 2 miliony korun, nicméně poté bude na propagaci vynakládáno asi 20 milionů ročně.

Na každoměsíční výhru automobilu ve 2. pořadí byla koncem srpna 2017 vypsána soutěž. Hrát se bude o SUV do 400 000 Kč, nicméně je možné, že některý z dovozců automobilů nabídce i mnohem dražší model s tím, že zbytek doplatí ze svého. Vzhledem k dobré reklamě je to výhodné pro všechny strany, pochopitelně včetně výherce. V opačném případě připadají v úvahu benzínové vozy Mazda CX-3, Opel Mokka X, Fiat 500X nebo třeba Dacia Duster.

Aktualizováno: V půlce října byl ministerstvem financí vybrán jako výhra za 2. pořadí automobil Ford Focus Kombi 1,6. V první veřejné soutěži se žádný dodavatel SUV totiž nepřihlásil, proto byla vyhlášena soutěž nová. Ford bude výhrou v prvním losování uskutečněném 15. listopadu, na další losování bude ministerstvem vypsáno další výběrové řízení.

Vzorem pro českou Účtenkovku byly účtenkové loterie z jiných zemí, především Účtenková loterie Slovensko, kde běží v téměř shodné podobě od roku 2013, losuje se ale 2x měsíčně. Prvotní zájem o ní byl obrovský, nyní ale kvůli nízkým výhrám opadá. Dobře funguje i Účtenková loterie Chorvatsko anebo Slovinsko. Naopak v Gruzii je o ní poměrně nezájem.

Pravděpodobnost výhry v Účtenkovce nelze vůbec snadno vyjádřit. Důvodem je fakt, že předem není známo, z jakého počtu registrovaných účtenek se bude losovat. Aktuálně v roce 2017 finanční úřady přijímají bezmála 400 milionů účtenek měsíčně, jejichž počet ještě naroste. Jasné ale je, že zdaleka ne všechny se budou Účtenkové loterie účastnit.

Odhady hovoří o 10 procentech. To by znamenalo, že 1 milion korun za první místo vyhrajete 1x ze 40 milionů případů. Totéž platí o automobilu a dalších cenách. Stokorunu by ale v uvedeném případě vyhrál asi každý dvoutisící hráč, neboť se jich losuje 30 tisíc. V úvahu se ale také musí brát počet EET účtenek, které do slosování přihlásíte. Pakliže jich bude za měsíc 10, budete mít pravděpodobnost výhry v Účtenkovce 10x větší.

Účtenkovka – statistiky za říjen 2017

Za první měsíc říjen hrálo účtenkovou loterii 453 000 lidí, kteří v souhrnu úspěšně přihlásili přes 11 milionů účtenek. Každý tak v průměru zaregistroval asi 25 slosovatelných účtenek. Rekordmanem byl hráč, který jich během tohoto jediného měsíce zaregistroval 1648.

Účtenkovou loterii nejvíce hráli lidé ve věku 30 až 50 let. Poté 50 až 70 let, dále 18 až 30 let a nakonec lidé 70 let a více, kterých bylo přes 23 000. Hráči měli v asi 80 % případů založený hráčský účet.

PROBLÉMY: účtenka nezařazena do slosování + další časté otázky


PODPORA ÚČTENKOVKY – Telefon: 233 037 402, E-mail: info@uctenkovka.cz

Komentář nebo dotaz můžete také napsat veřejně na této naší stránce, kde se vám budeme snažit odpovědět. Ještě před jeho položením si prosím přečtěte informace níže, které vám možná s vyřešením pomohou.

Nepřišel email

V úvodu se hned zmíníme o zasílání mailů od Účtenkovky, které vám (pokud jste při registracích právě váš e-mail zadali) budou chodit při mnoha příležitostech. Bude vám přes něj zaslán kód při vytváření hráčského účtu a poté každá informace o zaregistrované či nezaregistrované účtence, stejně jako o případných výhrách. Pakliže vám emaily nechodí, nahlédněte kromě složky DORUČENÁ POŠTA také do složky SPAM anebo HROMADNÉ, kam může být automaticky přesunut.

Účtenkovka – úspěšné přihlášení účtenek, ale dlouhé ověřování

Ať už do Účtenkovky přihlašujete účtenku bez herního účtu anebo přes něj, ne vždy se všechno povede, jak má. V ideálním případě se vám po vepsání všech údajů zobrazí jedna z těchto hlášek níže. V té chvíli se ale účtenka stále ještě ověřuje a vy musíte čekat na výsledek, zda nakonec bude ve slosování. To může trvat od několika hodin až po 12 dní. Aby byla totiž účtenka do soutěže přijata, musí být mimo jiné porovnána s účtenkou, kterou na Finanční správu pošle obchodník. A právě to někdy trvá delší dobu.

Účtenka byla ověřena v systému evidence tržeb EET

Účtenka byla ověřena v systému evidence tržeb EET

Účtenka se ověřuje v systému evidence tržeb EET

Účtenka se ověřuje v systému evidence tržeb EET

Účtenkovka – neúspěšné přihlášení účtenek

Pravidla účtenkové loterie povolují přihlášení jen 1 účtenky od stejného obchodníka během 1 dne. Jinak je jejich počet neomezený. Stejně tak je nutné, aby měla účtenka kladnou hodnotu 1 Kč anebo více. Například při vrácení lahví může být konečná částka na účtence v záporné hodnotě, což povoleno není. V podobných případech se objevuje tato informace.

Účtenku není možné zařadit do slosování

Účtenku není možné zařadit do slosování

Účtenkovka – nezařazení účtenky do slosování

Největším problém vzniká v situaci, kdy vám systém oznámí, že účtenka do losování zařazena nebude. Příčin může být několik, kdy v drtivé většině případů je to vlivem hráče, který zadává údaje s chybou, kterou si kolikrát ani neuvědomuje. Je potřeba dávat pozor na záměny písmen a čísel. Pokud se vám nepodaří účtenku napoprvé přihlásit, pokuste se o to podruhé s vepsáním druhého kódu (namísto FIK vyzkoušejte BKP nebo opačně). Pakliže účtenka obsahuje 2x DIČ, je třeba zadat DIČ poplatníka a ne DIČ pověřeného. Nesmí se také na závěr zapomínat na zaškrtnutí kolonky odsouhlasení zpracování osobních údajů (pokud je uvedeno).

Naopak chybu zřejmě nemusíte hledat v zaokrouhlené částce za nákup, kde je dána tolerance. Stejně tak je tolerance v čase nákupu, a to 2 minuty. U kódů BKP a FIK je jedno, který budete zadávat, druhý se vždy doplní automaticky a vy budete ve slosování, ať už zadáte jakýkoliv.

Pakliže účtenku zadáte chybně, údaje nejdou opravit, nicméně vy můžete účtenku zadat od začátku znovu a pokusit se o přihlášení na další pokusy.

POZOR – občas se stane, že je CHYBA NA STRANĚ OBCHODNÍKA. Ten může mít špatně nastavený tisk účtenky, nesprávně nastavené časy na účtenkách, které vydává zákazníkovi a které odesílá na Finanční správu a podobně. Pro kontrolu účtenky, zda je z hlediska EET v pořádku, proto prosím využijte tento odkaz.

Účtenka nebude zařazena do slosování

Účtenka nebude zařazena do slosování

Účtenka již byla do Účtenkové loterie zadána

Občas se vám může objevit informace níže, že účtenka už byla do Účtenkovky zadána. Děje se tak mnohdy v situaci, kdy účtenku neúspěšně přihlásíte (ta není ve slosování) a vy se o její přihlášení pokusíte znovu. Pokud však zadáte opět ty stejné (chybné) údaje, systém vás upozorní právě touto hláškou, neboť každou účtenku lze se stejnými údaji (ať už správnými či chybnými) zadat jen jednou. Tato informace níže je v podstatě mnohdy známkou toho, že účtenku opět zadáváte špatně a opět se stejnou chybou. Nutné je tedy chybu najít a pokusit se o registraci účtenky znovu.

Tato účtenka byla do Účtenkovky zadána

Tato účtenka byla do Účtenkovky zadána

 

Účtenkovka – archiv losování BKP kódů


15. 4. 2020 (středa) – třicáté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 27c2789f-320d33ec 1 000 000 Kč
2. 9a85edf1-97182983 Automobil
3. 7a9fab1a-9003e646 300 000 Kč
4. c6bf7aaa-8e3c2a76 200 000 Kč
5. fa634bf7-36ce1cd1 100 000 Kč
6. fb375fae-eeb8cf35 20 000 Kč
6. 03b10587-c9a5b854 20 000 Kč
6. f6c63cc4-c95917ea 20 000 Kč
6. 952b4e6d-7c2b5c78 20 000 Kč
6. 91ab9989-bac07310 20 000 Kč
6. 78e0fea0-bb23a685 20 000 Kč
6. 2b3c87e7-95e4fae9 20 000 Kč
6. 471a68ed-feb199bb 20 000 Kč
6. 9dcfe02e-c86ffadd 20 000 Kč
6. 97bafb60-c7c6397d 20 000 Kč
7. 1a292adb-504c17c 1 000 Kč
7. 309cf602-cbb287ba 1 000 Kč
7. cefaee7c-50db59e0 1 000 Kč
7. f7ac7889-3fb35d8c 1 000 Kč
7. e9f28511-7f989f0f 1 000 Kč
7. f78b67b9-b08b1198 1 000 Kč
7. f56cf819-ca7e7928 1 000 Kč
7. a6e0afc6-afcb866a 1 000 Kč
7. 1593e029-7e19beb8 1 000 Kč
7. 47666b09-d88ad4c8 1 000 Kč

 

15. 3. 2020 (neděle) – dvacáté deváté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 66d6d5ed-02638759 1 000 000 Kč
2. d38c25e6-313febc7 Automobil
3. 798b1704-64e84a48 300 000 Kč
4. 267d3622-666f5472 200 000 Kč
5. 9756c919-e01b07eb 100 000 Kč
6. 35adda13-25d2d989 20 000 Kč
6. 596edee9-4350587c 20 000 Kč
6. 596edee9-4350587c 20 000 Kč
6. 711e74d2-7b14fee1 20 000 Kč
6. 516987b1-ba6256c4 20 000 Kč
6. cc798396-5926b0dc 20 000 Kč
6. f86636fe-34f50cde 20 000 Kč
6. ffe203d0-c805be35 20 000 Kč
6. 084eccdd-05ed6ca9 20 000 Kč
6. 2d89ec4f-4cc0a9d2 20 000 Kč
7. 551c8e16-141090a2 1 000 Kč
7. da7b74cf-abdb2afe 1 000 Kč
7. 602079f0-276dbe77 1 000 Kč
7. bf03582d-65e2a4e7 1 000 Kč
7. 7d95b360-c777920e 1 000 Kč
7. 15c731dc-be05a47e 1 000 Kč
7. c1901e07-d03d5702 1 000 Kč
7. 0cba9de1-a12e9b67 1 000 Kč
7. f6d21a28-8f100a0b 1 000 Kč
7. 79bf43d2-fce58f72 1 000 Kč

 

15. 2. 2020 (sobota) – dvacáté osmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 95405811-28852170 1 000 000 Kč
2. 5d0de734-33f0b220 Automobil
3. 69051d24-c0ca1dcb 300 000 Kč
4. 5fdd1350-8ec93457 200 000 Kč
5. 4bcbb97a-fc3ba7cf 100 000 Kč
6. 43e2fc4d-295bce86 20 000 Kč
6. 42f9cc68-d0d8f2e8 20 000 Kč
6. 5b61256c-a40cb696 20 000 Kč
6. 3d9cd286-f3cf51d7 20 000 Kč
6. 7e85ceba-757f1a4d 20 000 Kč
6. 457d5a68-05bf022b 20 000 Kč
6. f2c432f9-98e80da9 20 000 Kč
6. 5178286e-77d87de2 20 000 Kč
6. feee9d9e-2ba7229c 20 000 Kč
6. c4c99aa7-46fb002d 20 000 Kč
7. ba8fcb14-3449b9ba 1 000 Kč
7. 4bd02f3a-9ca4b5d0 1 000 Kč
7. 09bcf8f9-6820941a 1 000 Kč
7. cffb9915-8bf2361c 1 000 Kč
7. 95710edf-454c329a 1 000 Kč
7. 32394495-4ae98329 1 000 Kč
7. 40874868-956e2811 1 000 Kč
7. 7f9c0f73-08dd7565 1 000 Kč
7. 22424b3c-c5c74c97 1 000 Kč
7. 669d7016-b5ee790a 1 000 Kč

 

15. 1. 2020 (středa) – dvacáté sedmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 13c188bd-07e0d455 1 000 000 Kč
2. aaf5e662-90ad58af Automobil
3. 855f39f2-dd083787 300 000 Kč
4. 412d5ead-5c7511b1 200 000 Kč
5. 4d8ce2a3-505d1146 100 000 Kč
6. ffb935dd-d984fbf2 20 000 Kč
6. dcb9f1b8-bbac67e7 20 000 Kč
6. a61781f6-f8ad6c5e 20 000 Kč
6. 3ec30f1a-58cf5d9e 20 000 Kč
6. 9733bf6d-b3cfe333 20 000 Kč
6. feea83be-147fe565 20 000 Kč
6. eacd70fe-01da3b20 20 000 Kč
6. 0dc9509c-26a62089 20 000 Kč
6. 567bceb5-6a51fbab 20 000 Kč
6. 8e819bfc-0804095b 20 000 Kč
7. ade95c9c-e9ce69ec 1 000 Kč
7. f15c94c6-b9a65f3e 1 000 Kč
7. 95999301-c0b375fe 1 000 Kč
7. e1603c73-472ced3b 1 000 Kč
7. 0ba43807-e6d05d4f 1 000 Kč
7. 492c8cd1-5b820145 1 000 Kč
7. 5d00cf9e-e0caaa27 1 000 Kč
7. 73a48ba5-f48aba47 1 000 Kč
7. b5f485b8-10c1d9ee 1 000 Kč
7. 479ad957-2c3b54a3 1 000 Kč

 

15. 12. 2019 (neděle) – dvacáté šesté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. c80eafa1-477272d1 1 000 000 Kč
2. 597a2b22-51605529 Automobil
3. c02c713c-77ea08c2 300 000 Kč
4. fb2a82d1-2ed8743d 200 000 Kč
5. b74566c3-fe94845f 100 000 Kč
6. 58f1ec4c-0c1784f7 20 000 Kč
6. 42f26a56-c6044d1e 20 000 Kč
6. e0e0a8f7-4f7502f8 20 000 Kč
6. bcd982ac-52a489fa 20 000 Kč
6. ecfdb1c5-ad238ab9 20 000 Kč
6. d77ca97d-bdac5b0e 20 000 Kč
6. 8adf7370-acbee832 20 000 Kč
6. ab7cbadd-d6e2d730 20 000 Kč
6. 73529d06-16d41baa 20 000 Kč
6. 6a32c39a-b6abe8ee 20 000 Kč
7. a69ac374-ef963e3a 1 000 Kč
7. a98a6e1f-40d2520a 1 000 Kč
7. 2efa8fe3-1a6b33f8 1 000 Kč
7. bd990507-d24f72e0 1 000 Kč
7. 4f15e45f-9f85736c 1 000 Kč
7. ad65a6bf-5f3a959e 1 000 Kč
7. f19cdfa3-3a1fede4 1 000 Kč
7. 35123dc2-583a7f6d 1 000 Kč
7. a1352800-be228c86 1 000 Kč
7. 040da07c-edc6e1cc 1 000 Kč


15. 11. 2019 (pátek) – dvacáté páté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. b1d803ab-9780b950 1 000 000 Kč
2. 6fcf2abf-f2fd381c Automobil
3. aa5a5f83-b96a0278 300 000 Kč
4. fc01801c-c6c03335 200 000 Kč
5. 7765f9cf-f2438ef0 100 000 Kč
6. 507b96e9-cc72f2c3 20 000 Kč
6. 08559be0-a9c02492 20 000 Kč
6. 52ddab59-9db11fa2 20 000 Kč
6. ce445fa3-42027041 20 000 Kč
6. 52ce297d-9ec62267 20 000 Kč
6. 4f9e6f36-f2ce4a3c 20 000 Kč
6. 6e211fe6-32a8334f 20 000 Kč
6. 22e7c246-330c58b8 20 000 Kč
6. c997d82b-3e3c807d 20 000 Kč
6. 960f5ea7-009939c3 20 000 Kč
6. da1dcfb6-d6b6d39d 20 000 Kč
6. 59f900d2-5c6a07cc 20 000 Kč
6. b1eafd9a-ba916a9c 20 000 Kč
6. 36fedd7d-e23db09a 20 000 Kč
6. 31d9c5a5-8ed9962b 20 000 Kč
6. a7c65068-07eb81ae 20 000 Kč
6. c22f9f97-bb74ca51 20 000 Kč
6. eb6a404c-67c74b1f 20 000 Kč
6. c26bba2b-90697224 20 000 Kč
6. 03ce2cd7-47c731c5 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 11. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 10. 2019 (úterý) – dvacáté čtvrté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 39e1ee8e-eeb2a055 1 000 000 Kč
2. b8b92218-11fba8ac Automobil
3. 8e8b81ea-c27f73fb 300 000 Kč
4. bd15bc4e-bac3de9b 200 000 Kč
5. 9186fe16-6eb627f3 100 000 Kč
6. e6c8514e-6445f066 20 000 Kč
6. 0907ac8d-62bb1047 20 000 Kč
6. e5f742af-037b107b 20 000 Kč
6. b6636488-3bd59935 20 000 Kč
6. 24888b43-ffbd0c7a 20 000 Kč
6. a0c166e5-51e1d943 20 000 Kč
6. e91b60d2-895b1c76 20 000 Kč
6. 5b6a9d05-4149e0b7 20 000 Kč
6. 45a8a972-17a7d8a8 20 000 Kč
6. 74119a65-90e50f16 20 000 Kč
6. c83c96ea-694e7895 20 000 Kč
6. 249fb7a5-ed0202a2 20 000 Kč
6. f7b03e06-45e3f58c 20 000 Kč
6. 278cacef-fe1cddac 20 000 Kč
6. 1395961e-51048160 20 000 Kč
6. eaeb17d9-4b5828db 20 000 Kč
6. bb330db8-dac591d1 20 000 Kč
6. 657cc991-e9676017 20 000 Kč
6. 1b031948-139eab5b 20 000 Kč
6. 38ba6898-963a37a9 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 10. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 9. 2019 (neděle) – dvacáté třetí losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 0551a63b-f0982008 1 000 000 Kč
2. d267b189-9e30160e Automobil
3. cda0dff2-f6912ab8 300 000 Kč
4. c0f647f1-368f60db 200 000 Kč
5. d89c5ac0-820e30c8 100 000 Kč
6. c94406dc-8f570a20 20 000 Kč
6. ad57641e-422ce6e4 20 000 Kč
6. 85aa975b-24f5f3a1 20 000 Kč
6. 1cdc4558-40b921f5 20 000 Kč
6. ca62b47e-72ed4ee4 20 000 Kč
6. 09c0a362-48f44bf5 20 000 Kč
6. a4a18e34-f4c5886c 20 000 Kč
6. 5e49e1d8-ef699395 20 000 Kč
6. 115274a7-e2943cf5 20 000 Kč
6. 0bc5eae9-4ff52d78 20 000 Kč
6. 38aa5385-c0ee0b0b 20 000 Kč
6. 777e843b-4eec6f20 20 000 Kč
6. 1f791009-ce28ba55 20 000 Kč
6. fe394ac7-fdcf555f 20 000 Kč
6. bbb3ae40-dad373c0 20 000 Kč
6. ca4183ce-87ec27f2 20 000 Kč
6. 41754a04-632b8813 20 000 Kč
6. 4beab9df-e7899f7b 20 000 Kč
6. f0c2c67b-0c321c19 20 000 Kč
6. 4a393a9e-8ab1daf4 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 9. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 8. 2019 (čtvrtek) – dvacáté druhé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 4bef57ad-07236e35 1 000 000 Kč
2. 42157cee-fc70db60 Automobil
3. 58a054bc-e8da20ae 300 000 Kč
4. 3a248af0-e87efaf6 200 000 Kč
5. 30a53913-a286f152 100 000 Kč
6. 61dcf5be-e5c0d08e 20 000 Kč
6. 0a438012-de7a80b5 20 000 Kč
6. a6c0b873-f2410743 20 000 Kč
6. 141b0052-9389ed93 20 000 Kč
6. 430d57e8-1e980ef7 20 000 Kč
6. 0a703d62-78b21a8b 20 000 Kč
6. 40a4859c-99050d2e 20 000 Kč
6. 5a1e7dad-2629015c 20 000 Kč
6. a936aa0b-7bc37118 20 000 Kč
6. 5dc8aac3-9986eb44 20 000 Kč
6. 91f5c9e9-09be9940 20 000 Kč
6. fb712f25-99ecf7b2 20 000 Kč
6. 8fd365c5-e55f5f96 20 000 Kč
6. a2ac8119-6d7f5816 20 000 Kč
6. b9846c4c-f27200b3 20 000 Kč
6. 49b9045e-f3635502 20 000 Kč
6. d0b24f43-617b3e25 20 000 Kč
6. 886cba82-3494691c 20 000 Kč
6. e51cbe13-5db3c3e0 20 000 Kč
6. 92dd056f-29bb2b2e 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 8. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 7. 2019 (pondělí) – dvacáté první losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 41f94ab7-6243a5d6 1 000 000 Kč
2. 340fad69-55bc3de0 Automobil
3. 3738517f-b2bf39a6 300 000 Kč
4. aa59ef4e-bd7bcc9b 200 000 Kč
5. a656a87c-422166df 100 000 Kč
6. 56b7260c-30982b02 20 000 Kč
6. 3bde6939-b0b4e622 20 000 Kč
6. a59c2e6a-f390127f 20 000 Kč
6. c5e4ab4b-0d62f297 20 000 Kč
6. 72c4f397-53530934 20 000 Kč
6. 7bd1e0d8-caa38849 20 000 Kč
6. 9e6f3adb-a892bb79 20 000 Kč
6. cb06e5f0-2bbf8c65 20 000 Kč
6. 0a170cb4-fdb8e430 20 000 Kč
6. 34eef8b6-4e03f73f 20 000 Kč
6. c26388e8-c1d54d0c 20 000 Kč
6. dbc6a36d-5de31969 20 000 Kč
6. 20b0dce4-4cd0bc79 20 000 Kč
6. 24989b4b-f30a7f94 20 000 Kč
6. 97df65c7-69897bd0 20 000 Kč
6. d45c510f-101bf453 20 000 Kč
6. 6b60fc80-0223f487 20 000 Kč
6. 8651f08f-74dd0fe8 20 000 Kč
6. 574cf952-704b4135 20 000 Kč
6. 43e05cc4-03d13dbd 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 7. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 6. 2019 (sobota) – dvacáté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 5af37054-d3d5b829 1 000 000 Kč
2. 60b145d6-cac1b1aa Automobil
3. 8138a529-2fde2895 300 000 Kč
4. 02374b17-4167af15 200 000 Kč
5. a2f26272-dfb53b20 100 000 Kč
6. 7261a5ab-4ffb4057 20 000 Kč
6. 6b08135a-4e3c9c95 20 000 Kč
6. 1972327b-8df1b003 20 000 Kč
6. 6723ef6a-41557faa 20 000 Kč
6. e1a1079a-2fe013eb 20 000 Kč
6. 304c4c0a-1c87786a 20 000 Kč
6. bedfea5c-9519d03e 20 000 Kč
6. 7c1d579a-91802073 20 000 Kč
6. 3b3686a8-bf182fbc 20 000 Kč
6. 0a085ca7-6d2a87d6 20 000 Kč
6. 2b2ebdd9-ac4b4a1f 20 000 Kč
6. 1f9c0e44-16cd0e25 20 000 Kč
6. e4fcf366-77a0b822 20 000 Kč
6. d170155d-2269391e 20 000 Kč
6. b7c27dbe-8be1b0bd 20 000 Kč
6. 4b08a3c3-d80045f0 20 000 Kč
6. c01778bf-23e61515 20 000 Kč
6. 87b62e6b-ea4d2a22 20 000 Kč
6. 99b0aec4-618935ee 20 000 Kč
6. 9b131e3d-69dfd327 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 6. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 5. 2019 (středa) – devatenácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 2ed5f234-ee733b80 1 000 000 Kč
2. 7e0d9709-5e04b512 Automobil
3. b614bef6-7339e6c0 300 000 Kč
4. 8758f99a-7792e651 200 000 Kč
5. 0c9ece94-f43fd499 100 000 Kč
6. 73cdaf91-6313fd9b 20 000 Kč
6. 1651a2f7-db0e450c 20 000 Kč
6. dcf259c1-2315a906 20 000 Kč
6. c9b0d59a-7f9c2de1 20 000 Kč
6. 84ecec70-44a64e08 20 000 Kč
6. 18278d88-231d57bc 20 000 Kč
6. 35051abb-d2a9d932 20 000 Kč
6. 22220860-a60b9da5 20 000 Kč
6. ce649dda-34f62c81 20 000 Kč
6. e90344ff-5f5ba8a7 20 000 Kč
6. e43cb19d-77d18fb6 20 000 Kč
6. 5a79dadf-370d0e04 20 000 Kč
6. 9b0f16f0-eff2f8d7 20 000 Kč
6. 37ce1488-4c6befad 20 000 Kč
6. cfdd8b62-a253da8c 20 000 Kč
6. 335feff6-a64237e4 20 000 Kč
6. e2f4faa2-ff9195ca 20 000 Kč
6. cd141e77-5570bc16 20 000 Kč
6. 8fde1a7d-8089f9e5 20 000 Kč
6. ed620f4b-140cdc97 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 5. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 4. 2019 (pondělí) – osmnácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 3f8e612a-74d10397 1 000 000 Kč
2. ee53792a-b80e2d25 Automobil
3. 10bfce9e-88619748 300 000 Kč
4. 9bc0737c-983fc6fc 200 000 Kč
5. ac8b4f69-cdddbc4b 100 000 Kč
6. bd4d5654-2b887895 20 000 Kč
6. 2c016e72-12a67458 20 000 Kč
6. 6398ec68-54b668fa 20 000 Kč
6. 7f020432-ab7a8732 20 000 Kč
6. c36b7102-a79cfd30 20 000 Kč
6. 2d2e0ce8-b1dfb33c 20 000 Kč
6. bd56dbeb-17fe7ca9 20 000 Kč
6. 4a2d7b97-70f6c87c 20 000 Kč
6. 5aa2a165-f6a001c6 20 000 Kč
6. c33d7865-0e83eb06 20 000 Kč
6. 76009813-0c60af3f 20 000 Kč
6. d36cfafc-dd702869 20 000 Kč
6. f8f2efdf-906a4bf1 20 000 Kč
6. c5d55276-a117aabe 20 000 Kč
6. ffe80fb3-321e49c0 20 000 Kč
6. e1c343f0-25ba8d36 20 000 Kč
6. 4aeb4f0e-c901207a 20 000 Kč
6. fce09f10-f960697f 20 000 Kč
6. d7689ddd-29e0b7e5 20 000 Kč
6. 0baa0e47-0412f3b2 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 4. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 3. 2019 (pátek) – sedmnácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 56076c0c-b707bf4c 1 000 000 Kč
2. 81e0ea93-f5b8f9d5 Automobil
3. d8558899-faf759f2 300 000 Kč
4. ad20e319-777e47ad 200 000 Kč
5. 73481c7c-339732dd 100 000 Kč
6. 4fd2d4d8-f6bdf63e 20 000 Kč
6. 1c46906d-2a5975db 20 000 Kč
6. 4a150143-e156dbde 20 000 Kč
6. d30cdbe9-a5821811 20 000 Kč
6. 25007e74-859daa54 20 000 Kč
6. a55e27d0-5f435da8 20 000 Kč
6. 7266232d-85d13d3c 20 000 Kč
6. abf9d801-714876c3 20 000 Kč
6. c6bbb666-3dee26d3 20 000 Kč
6. 2fd9f723-e6a927d9 20 000 Kč
6. ecd52524-4ff86c4c 20 000 Kč
6. 8bc9a5dc-5d165858 20 000 Kč
6. 5e59b6d3-9095ecaa 20 000 Kč
6. e4d187ba-d4f817c0 20 000 Kč
6. 58a20e66-43324f8a 20 000 Kč
6. e8230ad0-fedd6439 20 000 Kč
6. cb44dbe9-c09f3e55 20 000 Kč
6. e2cb251f-7102698a 20 000 Kč
6. 2a145ef1-e0f000cd 20 000 Kč
6. f273c438-5ca94ef0 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 3. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 2. 2019 (pátek) – šestnácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 34d1e923-84bff4cf 1 000 000 Kč
2. b11308f1-f0dc235b Automobil
3. 433c6f21-c5e9631d 300 000 Kč
4. 5d06aab4-e0b1a998 200 000 Kč
5. 4f493e7e-3706feb4 100 000 Kč
6. ddf53df5-71ddab54 20 000 Kč
6. 8d9229b2-a1a00b40 20 000 Kč
6. 80814eb5-7a44e57f 20 000 Kč
6. 0fa8ef6d-63ce8773 20 000 Kč
6. e1e0e0fd-be417b04 20 000 Kč
6. 266deb0a-ed472f25 20 000 Kč
6. 147ed660-be671fd3 20 000 Kč
6. ac2f2e2b-2342abad 20 000 Kč
6. 1d2279e5-384ab018 20 000 Kč
6. 8c2f8f69-ae961a18 20 000 Kč
6. a04f5c45-de1b891d 20 000 Kč
6. be3240d2-27e4b5ca 20 000 Kč
6. 16cdc30d-ce06b75f 20 000 Kč
6. dd64fd6b-6512992b 20 000 Kč
6. 738b9344-2657f7d1 20 000 Kč
6. b8c8b3ad-e08ac417 20 000 Kč
6. 6389cc8d-562ab1f9 20 000 Kč
6. 33d05bba-4a91f708 20 000 Kč
6. 762e9511-297e76ee 20 000 Kč
6. f49053da-77a6be31 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 2. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 1. 2019 (úterý) – patnácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. d5ec47ef-a27ddbb5 1 000 000 Kč
2. 043c661c-7bc71131 Automobil
3. 1180f85e-5ed9ec93 300 000 Kč
4. b5aa0db8-9d86e8a0 200 000 Kč
5. ec458dc0-74c5926a 100 000 Kč
6. 5e624345-8792c12b 20 000 Kč
6. 82e8567a-9c00ea64 20 000 Kč
6. 5300b320-ffbf6e3f 20 000 Kč
6. 47c212ec-1c15aad8 20 000 Kč
6. 2396fa99-ebf8e90b 20 000 Kč
6. bfbcb433-37b9417c 20 000 Kč
6. d9ed1df0-63c9c046 20 000 Kč
6. a8b2deb3-d212e2b0 20 000 Kč
6. c5a3a00e-0f3d38b0 20 000 Kč
6. 0e379d0c-a6a00eb2 20 000 Kč
6. c9f6cc3b-53736403 20 000 Kč
6. 7b9a9cdd-9b08b81f 20 000 Kč
6. 8e366bfe-eb9b0958 20 000 Kč
6. ad88cdb4-29c328b9 20 000 Kč
6. 47eed140-aa8b012f 20 000 Kč
6. b62dee31-13134262 20 000 Kč
6. adbc6609-d158d68d 20 000 Kč
6. 2fa367bf-480b2c68 20 000 Kč
6. 62152ea4-bd625008 20 000 Kč
6. 15ab2d76-9367beb4 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 1. 2019 ke stažení ZDE

 

15. 12. 2018 (sobota) – čtrnácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 442d6af6-ecb14fea 1 000 000 Kč
2. 722c1e19-79aac197 Automobil
3. ba00565c-d5c6df41 300 000 Kč
4. 0c400da1-507b9ddc 200 000 Kč
5. ad6fc791-5fcf54b9 100 000 Kč
6. 68c18b68-68875423 20 000 Kč
6. 456e1d29-90e0ac9e 20 000 Kč
6. 58355a47-6c025982 20 000 Kč
6. bb8e9493-077be5ab 20 000 Kč
6. cba3f3bf-02cc66e2 20 000 Kč
6. e01ad752-aef0a8b1 20 000 Kč
6. c4bfcfda-80432b58 20 000 Kč
6. 4dc06a32-ecdd5c52 20 000 Kč
6. a1edc79e-0a870ccf 20 000 Kč
6. a1d16453-56c0b4e3 20 000 Kč
6. 39497d7d-0c55f0d9 20 000 Kč
6. d8d5da41-e3cac80a 20 000 Kč
6. 1b8f06e3-ea2aabec 20 000 Kč
6. 274128c4-d6d2c14f 20 000 Kč
6. fb8a8d30-51f7fd99 20 000 Kč
6. b7946795-e8d65347 20 000 Kč
6. e8ea75d8-b391fe20 20 000 Kč
6. 96e69a88-b16a21a3 20 000 Kč
6. ace88e4a-faef90d1 20 000 Kč
6. cf3ce99a-217ca8bb 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 12. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 11. 2018 (čtvrtek) – třinácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 0598f119-a391fc9d 1 000 000 Kč
2. 3f30593c-2d1977bd Automobil
3. 3bffdb9a-21cdf8e3 300 000 Kč
4. a92cb35d-834966b2 200 000 Kč
5. 4baa2a53-0e38c1e2 100 000 Kč
6. b1383ba3-18abd1a9 20 000 Kč
6. 9518f397-de4fab62 20 000 Kč
6. 7b41d5e6-91fa788b 20 000 Kč
6. 82d740ad-2ae3f3f0 20 000 Kč
6. e0f30c2f-5aff2048 20 000 Kč
6. 79d0cce7-c383b426 20 000 Kč
6. a7f183db-de23b0bb 20 000 Kč
6. c3143bb8-195f4126 20 000 Kč
6. 46de4349-cf3af266 20 000 Kč
6. 2c68b613-7e2c3883 20 000 Kč
6. 709d31e4-52cbdc65 20 000 Kč
6. e3a21acf-5d0840fc 20 000 Kč
6. 400c3e50-911bc5d8 20 000 Kč
6. 18d1573d-01aa3753 20 000 Kč
6. 26d8b386-3b8460f1 20 000 Kč
6. aa2a8d29-eb4e05b3 20 000 Kč
6. a5474f96-07bec662 20 000 Kč
6. 2f8fbc88-853873c6 20 000 Kč
6. 3a08b64a-41c394b4 20 000 Kč
6. 2b1b933e-c3fa41b0 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 11. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 10. 2018 (pondělí) – dvanácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 58c3a078-a1dabb5a 1 000 000 Kč
2. f1a2a50b-10d0a296 Automobil
3. c68bcd3c-7656b0ff 300 000 Kč
4. 9a9ed68c-23c8c25c 200 000 Kč
5. 3707f93f-5878015b 100 000 Kč
6. decb8e37-06055466 20 000 Kč
6. 8bbbb451-68eca66f 20 000 Kč
6. 33023bdc-417e5d45 20 000 Kč
6. 06cb3bfe-659396dc 20 000 Kč
6. 582a1087-740a4e8e 20 000 Kč
6. bd23be38-eb439add 20 000 Kč
6. 7b7208e4-ab748b51 20 000 Kč
6. a95bd81e-03707541 20 000 Kč
6. 905fdd32-96eb22d1 20 000 Kč
6. 27349b57-f4e76f30 20 000 Kč
6. 47aab3fd-38cccaeb 20 000 Kč
6. fc04bf5c-b8b1c1cc 20 000 Kč
6. f5126e01-58ba61f9 20 000 Kč
6. 0b3e5dea-f10dc254 20 000 Kč
6. c53447c8-7d310170 20 000 Kč
6. 370e996b-76a92cd4 20 000 Kč
6. f4524946-660ba2c2 20 000 Kč
6. d1c0037c-7837adba 20 000 Kč
6. 48b73de7-fcd2d9fb 20 000 Kč
6. 53fb89b1-c6e5f527 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 10. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 9. 2018 (sobota) – jedenácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. dd5ddc71-7e653f45 1 000 000 Kč
2. ab026031-c01634de Automobil
3. 114d5a03-db32a7ee 300 000 Kč
4. 878225e6-9796b014 200 000 Kč
5. e754a8e1-b9d6eaff 100 000 Kč
6. 45d1c1aa-3e20dee0 20 000 Kč
6. c8f90c49-42744a8a 20 000 Kč
6. 41abfe37-6d4454ac 20 000 Kč
6. 51f57826-47fa45f5 20 000 Kč
6. fa910c8e-bff8ddc5 20 000 Kč
6. f81494e7-1545f240 20 000 Kč
6. f8e28f2c-f7bccbfa 20 000 Kč
6. f228aa0f-c7cbac19 20 000 Kč
6. 31c47eae-1f946b39 20 000 Kč
6. e8241d1d-40aa76b2 20 000 Kč
6. c3b95234-1eae290b 20 000 Kč
6. 521e17a0-98f65fc1 20 000 Kč
6. 38fed103-46d55ba3 20 000 Kč
6. 820a821b-486babc8 20 000 Kč
6. 4818acf4-f460e18e 20 000 Kč
6. 0ba00abd-10298b2d 20 000 Kč
6. 65b65c14-e0d983a6 20 000 Kč
6. 74844052-40aa7fe4 20 000 Kč
6. 3ed4950b-10d71c15 20 000 Kč
6. 74990db2-0ccb218b 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 9. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 8. 2018 (středa) – desáté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 15ed4c83-4bc6bc5b 1 000 000 Kč
2. c301831c-c15546e9 Automobil
3. 860b32a3-a0f7e042 300 000 Kč
4. eaa02d37-5d4a865c 200 000 Kč
5. c2cdfea1-da235eed 100 000 Kč
6. fb2ae005-cca50ef9 20 000 Kč
6. ef35d418-9161a3e8 20 000 Kč
6. 97a971b7-960bb119 20 000 Kč
6. 1018b495-03c84863 20 000 Kč
6. ad0ffad5-a20de266 20 000 Kč
6. 88e20e45-d3e19f19 20 000 Kč
6. 4e4f5fd6-438ebf19 20 000 Kč
6. 1df67235-440b274c 20 000 Kč
6. 2002a346-28f3e5fc 20 000 Kč
6. c2f3206e-4ef07e08 20 000 Kč
6. 116097fc-78e29135 20 000 Kč
6. acddebcb-8d3d3056 20 000 Kč
6. 5e3dd70e-565cda24 20 000 Kč
6. 8aaba3ab-b7cd0c92 20 000 Kč
6. 9864b899-9bdd4aed 20 000 Kč
6. 2e28c450-c0e4cd05 20 000 Kč
6. 4d4eca35-845762ce 20 000 Kč
6. ae59d695-61f1cc60 20 000 Kč
6. 81e1935c-e32a0f7f 20 000 Kč
6. 6e75cc0b-521c8f8f 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 8. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 7. 2018 (neděle) – deváté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. bc405293-12468e2a 1 000 000 Kč
2. eefe9fa0-27c17ffb Automobil
3. f40529e8-ff34b8f2 300 000 Kč
4. b5dc8f5b-1b7f9b95 200 000 Kč
5. 4d122a94-e874005a 100 000 Kč
6. 87c12224-3d245d14 20 000 Kč
6. 9035f25b-5dc506ad 20 000 Kč
6. dc95881e-283e55fa 20 000 Kč
6. 288804eb-66f9d145 20 000 Kč
6. 7097fa94-0600d652 20 000 Kč
6. ce2e4421-37304e15 20 000 Kč
6. 08b0a0df-a3ba3c8b 20 000 Kč
6. a87eeebe-d98645d3 20 000 Kč
6. 99da1c3a-4d357e22 20 000 Kč
6. 61f2872a-3a60c199 20 000 Kč
6. 9ad15963-66b2edc2 20 000 Kč
6. b28f31f5-406848fd 20 000 Kč
6. 8b97b98b-d57f1e0e 20 000 Kč
6. 703f8da1-51d7f5b0 20 000 Kč
6. 3209130c-2954686a 20 000 Kč
6. 6dca1ace-426e8d6e 20 000 Kč
6. 61269ff3-c76505f2 20 000 Kč
6. b892b5f5-4a0dc4e6 20 000 Kč
6. efa438de-884da8b7 20 000 Kč
6. 426453b0-a272abad 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 7. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 6. 2018 (pátek) – osmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 0d1e42e7-9ae769a5 1 000 000 Kč
2. 63f73389-ce289e63 Automobil
3. 389a3c10-ab8a2974 300 000 Kč
4. 297f167f-db070cc4 200 000 Kč
5. 50a09afe-1e9753d6 100 000 Kč
6. 9c93941d-eb0b4b4c 20 000 Kč
6. a7bb2d6f-ebf78b7b 20 000 Kč
6. 2d2fb9b7-7435d1d2 20 000 Kč
6. 1c5c8808-dc224981 20 000 Kč
6. 03c30c92-3846d4af 20 000 Kč
6. ca141dd8-aa98379d 20 000 Kč
6. 08cd59d8-5cb67633 20 000 Kč
6. 7c96a0c3-cee4831d 20 000 Kč
6. 8c205cfe-f21d76f3 20 000 Kč
6. c27a81fb-d8af2232 20 000 Kč
6. e217ea8b-89c8c6db 20 000 Kč
6. eb7abe89-8ac49e60 20 000 Kč
6. 99038b3c-72a0ffb3 20 000 Kč
6. 8a6fae62-ff8279f1 20 000 Kč
6. 63edc560-0584d9d9 20 000 Kč
6. cc315a0e-607b91b5 20 000 Kč
6. 440990cf-d384b5b8 20 000 Kč
6. bd8a477a-b96f61db 20 000 Kč
6. a4193820-a6e4222b 20 000 Kč
6. 6bb8ed58-e92663fe 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 6. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 5. 2018 (úterý) – sedmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1.  05374703-06cfdca6 1 000 000 Kč
2.  136122bd-692d4010 Automobil
3.  83aaa235-02fa80e1 300 000 Kč
4.  ab95ff3e-10d38d02 200 000 Kč
5.  8ed498d1-c6c5185d 100 000 Kč
6.  2e088cb9-c7a7f3ab 20 000 Kč
6.  ac4ab479-6729873c 20 000 Kč
6.  c7c4beaf-5f79c280 20 000 Kč
6.  e6079279-99aef838 20 000 Kč
6.  e5a6103d-f5c706eb 20 000 Kč
6.  63bf3290-b0c02682 20 000 Kč
6.  cc332832-e37b5608 20 000 Kč
6.  f50f79d0-e25e1473 20 000 Kč
6.  e940faed-89a4dc14 20 000 Kč
6.  400f4fa5-c5d04190 20 000 Kč
6.  05fc0f55-d1ce7d87 20 000 Kč
6.  0d876d6a-a3a9d084 20 000 Kč
6.  1bb0fccf-fcfcd552 20 000 Kč
6.  f41bd43c-fb63ddaf 20 000 Kč
6.  15c3ba2a-e5da5b03 20 000 Kč
6.  75617cc1-097b3526 20 000 Kč
6.  40227300-3cead2dc 20 000 Kč
6.  44187750-6ec5993e 20 000 Kč
6.  6cead9cd-1c054176 20 000 Kč
6.  36cd753e-62354b78 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 5. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 4. 2018 (neděle) – šesté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 9960d0d1-c7842399 1 000 000 Kč
2. 9659a024-15e5078b Automobil
3. 5653c578-b636f619 300 000 Kč
4. 00133b2e-c8744ef4 200 000 Kč
5. 152f5aad-c9bb05c6 100 000 Kč
6. f579d8a9-74bf8481 20 000 Kč
6. ada1aad5-d007c3b1 20 000 Kč
6. 14f2133e-5fa1a273 20 000 Kč
6. 81cf2909-3ea78d52 20 000 Kč
6. d341269b-943c5509 20 000 Kč
6. c03ace3f-e501dda9 20 000 Kč
6. ad8b0346-543165ee 20 000 Kč
6. e2d7dbc1-98c55c02 20 000 Kč
6. 88d5ee17-c31d258b 20 000 Kč
6. 9ea187ab-a1426cf2 20 000 Kč
6. 0aa012a0-b54507d5 20 000 Kč
6. 925d7214-c150ba25 20 000 Kč
6. 8b967d6b-6e18408f 20 000 Kč
6. 9a6d8e18-a2b3eddc 20 000 Kč
6. 77208b2f-37664627 20 000 Kč
6. eb2a4d89-c9790e4e 20 000 Kč
6. d8e0be77-738b6685 20 000 Kč
6. 102bc397-958377cf 20 000 Kč
6. 304d43ed-bd64476b 20 000 Kč
6. e8991e12-80e13bde 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 4. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 3. 2018 (čtvrtek) – páté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. b0167aae-29e65299 1 000 000 Kč
2. f9a2c448-48b600f9 Automobil
3. eaa7f7b3-ef5ea51b 300 000 Kč
4. 5db3f883-675b5652 200 000 Kč
5. 8a179f4c-7ff5e189 100 000 Kč
6. 03cab0a3-abfb3278 20 000 Kč
6. 702fe445-0118fa90 20 000 Kč
6. c48688d0-32e6024b 20 000 Kč
6. 68f4fc4b-0327e344 20 000 Kč
6. dc40cfb3-6e195778 20 000 Kč
6. 96ceab1c-b831ad3a 20 000 Kč
6. 12e69a9f-ce839239 20 000 Kč
6. 715fcfde-77bcec12 20 000 Kč
6. dd1b307c-7d3a71dc 20 000 Kč
6. 72951139-999c98e8 20 000 Kč
6. 296129e1-6f286555 20 000 Kč
6. 16bd0384-098a11d5 20 000 Kč
6. 2d9929d2-7b6b9b8a 20 000 Kč
6. 96b6f523-662df564 20 000 Kč
6. cde99d56-c7c502af 20 000 Kč
6. c3e4b406-1e74f085 20 000 Kč
6. 56404c29-53c620e1 20 000 Kč
6. 601f7cc9-2dd70ae7 20 000 Kč
6. bec0cc55-3f21f78c 20 000 Kč
6. 32c6a7c6-6f12f835 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 3. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 2. 2018 (čtvrtek) – čtvrté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. fc1a9132-985bde35 1 000 000 Kč
2. d85d80eb-e0615aee Automobil
3. 0e01e774-cf4d4d6e 300 000 Kč
4. 10265eb6-366589af 200 000 Kč
5. d8651b77-d6ea5d19 100 000 Kč
6. ce673f15-23480050 20 000 Kč
6. 4e8ff1cf-54162aa8 20 000 Kč
6. 67f6cbbc-1db78d1c 20 000 Kč
6. c677b469-bff833ff 20 000 Kč
6. c034d8dc-1425bdd7 20 000 Kč
6. d4d50f87-37f313d9 20 000 Kč
6. cb33a66a-2321e902 20 000 Kč
6. 645de34f-addbfb 20 000 Kč
6. d55b865d-a976eb6c 20 000 Kč
6. 8d5ee476-6c340018 20 000 Kč
6. 5204d84c-bc7cfb73 20 000 Kč
6. e24c6a1a-3b6ccf27 20 000 Kč
6. 6ccea19a-00030d36 20 000 Kč
6. d8e2aac3-dcfbc003 20 000 Kč
6. c6915133-04f4464d 20 000 Kč
6. fdaa661b-5685c4f6 20 000 Kč
6. d9c5c156-b0b00476 20 000 Kč
6. 2a4bc60e-84ca775d 20 000 Kč
6. 2fc338a9-c7e52600 20 000 Kč
6. ba045fca-314afeed 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 2. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 1. 2018 (pondělí) – třetí losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 99deeeb0-3fdbcf16 1 000 000 Kč
2. b8c26756-9446ce50 Automobil
3. 75a8231b-164748f6 300 000 Kč
4. 70482c86-40aedcef 200 000 Kč
5. 27728dc6-2c11c3d1 100 000 Kč
6. 77cb2dea-be91ff5b 20 000 Kč
6. 34f89a88-92fe4c81 20 000 Kč
6. c0d5ea74-25c11c 20 000 Kč
6. cf583be6-25343cd4 20 000 Kč
6. e7380217-244852f1 20 000 Kč
6. 0ced467b-17b2d6b7 20 000 Kč
6. 4ce54725-f7f75ff2 20 000 Kč
6. b039a021-0e08cef0 20 000 Kč
6. 0053fb74-ca7ac40e 20 000 Kč
6. 81cef442-0685fa3d 20 000 Kč
6. 539733fe-3ec339dc 20 000 Kč
6. fd059b6a-89d31f30 20 000 Kč
6. 078f9157-28488518 20 000 Kč
6. 4b65f2df-c2102a50 20 000 Kč
6. 2a141210-1d8ec544 20 000 Kč
6. acd5b102-a553806c 20 000 Kč
6. 68099a19-9f23aa49 20 000 Kč
6. bf306584-015246f4 20 000 Kč
6. 7b7b54c3-048ede52 20 000 Kč
6. 2db0c67b-ee0cc747 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 1. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 12. 2017 (pátek) – druhé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. c24fa2f6-e3d79dd4 1 000 000 Kč
2. 346a0d7f-6f4d9cf4 Automobil
3. 9d8308d9-74f4a777 300 000 Kč
4. 73ee9f65-7d7f80d6 200 000 Kč
5. f5c55c3d-65350807 100 000 Kč
6. d0992ec7-5fb93cf5 20 000 Kč
6. 693c41d2-6d7d861b 20 000 Kč
6. 43d528a7-0d76dad4 20 000 Kč
6. 8c41cd18-fa1e383f 20 000 Kč
6. 1a80583c-321f0d2a 20 000 Kč
6. 02ac8957-e823009b 20 000 Kč
6. 1a9e6c6b-77826d34 20 000 Kč
6. 8c8bfdf1-943a2825 20 000 Kč
6. 717d8ad3-dfdba6e7 20 000 Kč
6. 7f68da4e-8e5f4ea5 20 000 Kč
6. aaa789fe-d89f2e37 20 000 Kč
6. 97d8c188-2c997fea 20 000 Kč
6. 7fc4cd6d-c25100c9 20 000 Kč
6. 1ef97563-da1b5985 20 000 Kč
6. 8d8ebed1-b18fcc9e 20 000 Kč
6. fb847347-1184c5b9 20 000 Kč
6. 99ef5315-ce6bdd6c 20 000 Kč
6. b315b67e-0f8f3901 20 000 Kč
6. 3284982c-dd40f4f1 20 000 Kč
6. ef00dbcf-58904def 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 12. 2017 ke stažení ZDE

 

15. 11. 2017 (středa) – první losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 873d14de-a05b1fd5 1 000 000 Kč
2. a98a0873-dc2b01bd Automobil
3. 5a87963f-222f68a4 300 000 Kč
4. fbdc6b8f-8e2e11f7 200 000 Kč
5. 43d81f89-00834f63 100 000 Kč
6. 523b4fbf-1a3da22c 20 000 Kč
6. f73a2d86-2b567846 20 000 Kč
6. 3446db9d-53d21ff7 20 000 Kč
6. ad9711db-19072159 20 000 Kč
6. cb9ec4b0-305916aa 20 000 Kč
6. 5c1af45f-2fde5e9c 20 000 Kč
6. 4d371795-656b809d 20 000 Kč
6. 4530059b-6548c481 20 000 Kč
6. 2311b502-0fb31b73 20 000 Kč
6. 70446209-3b1fb9c7 20 000 Kč
6. 296fac14-e7da2a1b 20 000 Kč
6. 6e01225b-26b93a24 20 000 Kč
6. 50475839-45b10fbc 20 000 Kč
6. 708dc550-c5fa59ea 20 000 Kč
6. 2722f3fa-8b047e98 20 000 Kč
6. 41adce0a-77f25fe1 20 000 Kč
6. 56b0cf08-7f54de49 20 000 Kč
6. 23d95d19-dee6966d 20 000 Kč
6. cf5eafe1-8f45b8ad 20 000 Kč
6. 2e6b716f-4012fd62 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 11. 2017 ke stažení ZDE
4/5 - (77 votes)

1 952 komentáře

Chci napsat komentář

 1. TOMÁŠ KLIMŠA

  Věřím,že vše bude fungovat jak má, a přinese prospěch tomuto státu,který je po létech komunismu a Ruské okupace pozadu za většinou států ze západu.Před rokem kdy nastoupil po Masarykovi soudruh Gottwald,jsme byli na úrovni Švýcarska…….teď nedoženeme ty zlé zápaďáky ani za 100 let.
  Tom.

  1. Zdena Franková

   Zopakuj si pořadí prezidentů,učí se na základní škole .

  2. Kříž

   moc dobrá úvaha,chybí jen dodat ,že II.Svět.válka nebyla.Já myslel,že po Masarykovi

   nastoupil s.Havel.

   Jinak se držte  doporučení paní Frankové.

  3. Svatopluk Venclík

   Pane Tom,Vy jste ale úplně vypatlaný

  4. Victor

   Sakra,opravdu si myslíte,že jme byli za první republiky na úrovni Švýcarska?Jak vidím,tak býti chlapem není záruka inteligence.Takový názor bych čekal od ženy,ty jsou pomalejší.Na úrovni Švýcarska bylo tak možná 5-10% obyvatelstva a to není zrovna k bití se v kozy.Já vím,nyní se první republika vychvaluje a i seriály se o ní točí,ale vězte,že pro řadové občany to byl prachsprostý hnůj.Pradědové povídali jaká byla lejna.

  5. Jirka

   Co to kouříš za materiál , to není normální , asi jsi propadl na zvláštní škole

  6. pavel malina

   hraji tuto loterií už od začátku, a bylo jednoduché si najít na internetu ten formulář, kde se vyplnuji účtenky, avšak už asi týden se tom změnilo k podstatně horšímu, neboť nemohu nalézt ten formulář a tak se asi nato vybodnu, rozčililo mne, že opět nějaký byrokrat z minist. financí, který nerozumí tomu, jak zjednodušit tuto loterií, já si to představuji tak, že na hlavní stránce mého noteboku si dám nadpis ÚČTENKOVÁ LOTERIE-FORMULÁŘ a hded se mi na monitoru objeví. Ted zkouším už 10 minut r§zné vaše nadpisy , které začínají taktéž slovy účtenková loterie, ale pak z toho,množství těchto nadpisu jsem úplně zmaten- jsem 76 nletýdůchodce a je nás asi mnoho, tak by si to měli pánové uvědomit. M ALINA pavel f místek

   1. 777cz.eu

    Dobrý den,

    na naší stránce jsme tlačítko pro přihlašování účtenek zvětšili. Pro rychlé vyhledání naší stránky můžete do vyhledávače zadat text:

    777 účtenkovka

    Taktéž si stránku můžete uložit do oblíbených a chodit na ní přes jediné kliknutí.

    Pěkný den, 777cz.eu

 2. Věra Pfefferová

  Dobrý den,
  založit si hráčský účet jde až při rehgistraci první účtenky? Děkuji za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, hráčský účet bude pravděpodobně možné si založit až 1. října, a to nezávisle na tom, zda v ten den budete přihlašovat už nějakou účtenku či nikoliv. Pěkný den, 777cz.eu

 3. Zdenka Večeřová

  Ráda bych se zaregistrovala na hráčský účet, ale bohužel jsem se nedočetla jak – jen dokdy a to nestačí.Kde je potřeba uvést potřebné osobní údaje? Na http://www.účtenkovka.cz sice nabízí údaje k vyplnění, ale jen pro zaměstnané a pro důchodce (jen studenty) jsem kolonku nenašla. A také nerozumím tomu, zda se má uvádět průměr důchodu za měsíc a nebo spočítat za rok? A jak a nebo kde vypsat potřebné údaje z účtenky. Z jedné a nebo z každé? To by pak bylo vhodné nabídnout formulář k jednotlivému vyplňování. ,Omlouvám se za množství otázek a pokud budete ochotni odpovědět – předem děkuji.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,
   vzhledem k tomu, že Účtenkovka nebyla ještě spuštěna, nemusíte mít obavy vyčkat až na její začátek 1. října. Registraci můžete provést, stejně jako přihlašování účtenek kdykoliv od tohoto data až do posledního října (čímž se zařadíte do losování 15. listopadu). Při spuštění Účtenkovky tuto neděli zde budou doplněny další informace. Jisté ale je, že každou účtenku budete muset zaregistrovat samostatně. Vytvoření hráčského účtu můžete klidně nechat až na dobu, než něco vyhrajete. K samotné účasti v Účtenkové loterie hráčský účet potřeba není.

   Nezapomeňte ale na to, že účtenky do listopadového slosování musí být vydávané v období od prvního do posledního října. Účtenky vydané před tímto datem nelze použít a účtenky vydané po tomto datu (v listopadu) se budou vztahovat až na prosincové losování. Účtenky není potřeba registrovat ve stejný den, co je obdržíte od obchodníka, stačí kdykoliv během daného měsíce. Z tohoto důvodu není třeba spěchat a stačí se všemi nejasnostmi vyčkat na spuštění účtenkové soutěže. Pěkný den, 777cz.eu

  2. Jirka Firma

   Když se spletu v údajích účtenky, jak to mám opravit, když už jsem ji uzavřel s chybou? Systém ji zavedl jako nezaregistrována. Děkuji za odpověď.

 4. Miloš Hunka

  Dobrý den,

  dnes jsem se pokoušel zaregistrovat, ale při svých amatérských schopnostech jsem žádnej formulář na přihlášku nenalezl. Byli byste tak laskaví a pomohli/poradili mi…??? Předem děkuji

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, vydržte do zítra (neděle 1. října) do spuštění Účtenkovky. Poté najdete odkaz přímo na této naší stránce.

   Pěkný den, 777cz.eu

 5. Petr

  Jděte do pr…. (konec komentáře upraven adminem)

  1. Milan

   Vy taky.

  2. Milan

   Ty jsi ale pěkný kok**.
   Když se ti to nelíbí, tak sem nelez, nikdo tě sem nezval.

 6. eva

  nemohu nalézt kde se registrovat poradíte ???děkuji

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, zde je odkaz, kde můžete zaregistrovat účtenku do Účtenkové loterie: https://www.uctenkovka.cz/novauctenka

 7. Jiři

  Nemohu nalézt kde se registrovat poradite???děkuji

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, zde je odkaz, kde můžete zaregistrovat účtenky do Účtenkové soutěže: https://www.uctenkovka.cz/novauctenka

 8. Jan Straka

  Dnes je 1.10.2017 a je 7. 42 hod. jak se zaregistrovat, když nic nefunguje. 

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, zde je odkaz, kde můžete zaregistrovat účtenky do Účtenkovky: https://www.uctenkovka.cz/novauctenka

  2. Josef Trousil

   Není mně jasné jak se zaregistrovat.

 9. Milena Malčíková

  registrace

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, zde na této webové stránce Účtenkovky si můžete založit hráčský účet a zaregistrovat účtenky. https://www.uctenkovka.cz/novauctenka

 10. Jiří

  Dobrý den při registraci mě hlašení opravte chybu kterou jsem tam neměl vytáčelo. Co s tím

 11. Jiří

  možná byl problém s e-mil adresou andeloslav@seznam.cz ale co s tím když ji mám.

 12. Jiří

  problém byl asi s adresou e-mil ale co stím když ji mám

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, pro řešení problémů s Účtenkovkou volejte od pondělí do pátku (9:00-17:00) na telefonní číslo: 233 037 402, případně napište na e-mail: info@uctenkovka.cz

 13. Tonda

  Nejde se prihlasit do aplikace. Při zadávání hesla se objeví trojúhelník s vykřičníkem .

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, pro řešení problémů s Účtenkovkou volejte od pondělí do pátku (9:00-17:00) na telefonní číslo: 233 037 402, případně napište na e-mail: info@uctenkovka.cz

 14. Maruška

  Právě jsme se  zaregistrovala  a to bez účtenky, jde to, ale  musíte sedět u PC, pošlou vám tam heslo k dokončení registrace v mobilu. Počítám, že pro mnohé občany ne příliš znalé práce na mobilu a PC bude velký problém využít  této možnosti. Je to akce hlavně pro mladé, kteří mají samozřejmě  k těmto mediím blízko.

  1. pepa

   Vážená paní Maruško dnes má PC 90% obyvatel,bud doma nebo v práci a jsou to i starší lidé,mně je 64 let a s PC pracuji už 14 let a znám mnoho starších lidí pro které je Pc běžná věc,takže to není jen o mladých.

   1. Marie

    Ráno jsem se zaregistrovala bez problémů hned napoprvé a to mi je 69 let. Nepodceňujte seniory! smiley 

    1. Jean

     Souhlasím, není to žádná věda.

 15. JULIE VOTRUBOVÁ

  DOBRÝ DEN,NEMOHU SE PŘIHLÁSIT PÍŠE TO ŽE JE TO NEDOSTUPNÉ PŘIHLASIT SE POzDĚJI NEMÁM NA TO ČAS TAK PROČ TO SPOUŠTÍTE!!!!!! Čekat hodinu na registraci asi někde chyba!!!!!!

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, omlouváme se, ale nejsme provozovateli této loterie. Učtenkovka patří pod ministerstvo financí. Nedostupnost je ale způsobena velkým zájmem ze strany hráčů a následné přetíženosti systému.

   Pěkný den, 777cz.eu

 16. Martin Bursa

  Přeji Vám všem hodně štěstí v této udavačské soutěži soudruha Babiše,které se já osobně nikdy nezúčastním,jelikož by mně hanba fackovala..

  1. Viki

   Také Vás nikdo neprosí na kolenou, aby jste se zúčastnil této soutěže. Kdo nehraje,nevyhraje.

  2. Martina

   Nejspíš také patříte mezi tu pakáž,která do zavedení EET neplatila daně poctivě a kvůli,které se EET zřídilo.

  3. Manka Hudková

   Pane,nevím proč by mne hanba fackovala,je to loterie,která mne nic nestojí a můžu se jí zúčastnit,vy jste asi z ODS a co Vám Fiala nakváká,tak hned souhlaste,co?

  4. MALKOVSKÁ

   Vypatlanost

 17. Heluš

  Dobrý večer,jak zjistím,že jsem se zaregistrovala.

  1. 777cz.eu

   Dobrý večer, zjistíte to mimo jiné tak, že se vám za pomoci vašich registračních údajů podaří k hráčskému účtu Účtenkovky přihlásit – zde https://www.uctenkovka.cz/prihlaseni

 18. Jana Bystřická

  Při registraci jsem vše vypsala podle pokynů,\jak je to s tím heslem?Když to chci odeslat,tak se mi ukáže tabulka nahoře že tam je chyba,ale jaká,heslo jsem zadala 2x stejné.Můžete poradit.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, pokud se vám problém opakovaně nepodaří vyřešit (i s vyzkoušením jiného hesla), obraťte se prosím v pracovní den rovnou na telefonní číslo účtenkovky: 233 037 402

 19. Baroš Miroslav

  dokončit registraci pomocí zaslaného kódu (na můj e-mail) se nedaří. Po opakovaných pokusech se vždy objevuje upozornění: "komunikace se systémem účtenkovky selhala, prosím opakujte pokus později". A pod políčkem aktivačního kódu se objeví červený nápis: "Neplatný aktivační kód". Co teď?

  Mimochodem najít odkaz na stránku, kde je možné udělat registraci hráče je fakt velmi (velmi!!!!!)  obtížné. Když totiž zadám do google výraz "účtenkovka", pak mi mezi jinými vyhledá i odkaz na oficiální stránku "účtenkovky". Zde ale žádný odkaz na registraci není (alespoň já jsem zde žádný takový odkaz nenašel). Nakonec jsem odkaz našel až po zadání (do Google) výrazu: "účtenkovka registrace". Mezi vyhledanými odkazy jsem pak použil druhý odkaz s adresou: "https://777cz.eu/uctenkovka-registrace-a-aktualni-vysledky/ " a na této stránce pak použil hnědé tlačítko (odkaz) nazvaný jako "registrace účtenek". Tedy pokud hledáme odkaz nazvaný "registrace nového účtu", nebo "registrace nového hráče", nebo nějak podobně, zde jej prostě nenajdeme. Proč tak složitě? Když se chci zaregistrovat v kterémkoliv internetovém obchodě, pak stačí do Google vždy zadat název obchodu (např. "účtenkovka") a zde pak na úvodní stránce většinou hned nahoře najdu odkaz nazvaný "registrace". Tak proč tento ustálený způsob nepoužívate taky???????

  Ve formuláři registrace nového účtu vám u čísla bankovního účtu chybí políčko pro kód banky. Asi jsem trotl, když zapomínám k číslu svého bankovního účtu uvádět automaticky lomítko a za ním kód banky, ale v mém internetovém bankovnictví se do políčka č. účtu uvádí fakt jen číslo účtu, protože pro kód banky je zde rezervováno zvláštní políčko. A tak když jsem byl, při pokusu o registraci, odmítnut, chvíli mi trvalo, než mi došlo, že nemám zadaný kód banky. Opravdu by dalo tolik práce vytvořit ve formuláři speciální políčko pro kód banky, tak jako je to běžné v každém internetovém bankovnictví.

   

  1. 777cz.eu

   Dobrý den. Odkaz pro registraci na oficiální stránce uctenkovka.cz najdete vpravo nahoře pod "můj účet". Můžete také kliknout na červené tlačítko HRÁT. Oficiální web pro ministerstvo financí provozuje Diebold Nixdorf s.r.o. Reklamace a připomínky můžete rovnou směřovat na tuto společnost na email: info@uctenkovka.cz anebo v pracovní dny na tel: 233 037 402.

   Pěkný den, 777cz.eu

    

 20. Mít Jiří

  Dobrý den.

  Mám dotaz na tu účtenkovou leterii. Nemám účet ,tak jakým způsobem se to vyřeší ??Je to v podmínce na přihlášce.                       Díka za info

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   hrát Účtenkovou loterii můžete i bez registrace, tu potřebujete až v případě výhry. Při registraci si ale můžete zvolit způsob předávání výher buď: Převodem na účet anebo Výběr hotovosti v sídle Sazky. Vaši volbu označíte zaškrtnutím příslušné kolonky v registračním formuláři.

   Pěkný den, 777cz.eu

1 2 3 51

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru