«

»

S výhrou v loterii se můžete pustit do stavby protiatomového krytu

Foto: pixabay

Až ve Sportce vyhrajete miliony nebo v Eurojackpotu miliardy, nejspíš budete chtít udržet krok s milionáři a miliardáři v Česku. To kromě jiného znamená postavit si protiatomový kryt. Ten je v dnešní nejisté době již běžným vybavením domů zámožných lidí. Cena bezpečnostního bunkru začíná na šesti milionech korun, utratit však za něj můžete mnohem, mnohem více. Vybavení protiatomového bunkru se nejčastěji podobá zařízení domu. Bezpečnostní kryt má stejný nábytek i stejné kachličky v koupelně, jen je bezpečnější a odolá i jadernému spadu.  Pokud si život v takovém bunkru nedokážete představit, mrkněte na americkou komedii Dožeň, co se dá!

Bezpečnostní bunkry staví firma v Česku

Pro běžné lidi s hypotékou na krku je stavba bezpečnostního bunkru pod jejich domem nedosažitelná. Výherní výsledky Sportky mohou všechno změnit. I vy můžete po výhře v loterii oslovit firmu Tebrix, která jich postavila už 40 a poptávka i nadále roste. A ne, netýká se to jen zahraničí, kde se člověk častěji setká s tornády. Bunkry firmy Tebrix stojí i v Česku. Je jich tady více, než byste si dokázali představit. V Česku se také nachází jeden z nejdražších protiatomových krytů, které firma postavila. Má 800 metrů čtverečních, je moderně vybavený a fakt, že se jeho obyvatelé budou pod zemí nudit, naprosto vylučuje. Má totiž své golfové hřiště, bazén i bowlingovou dráhu. Jeho majitelem je úspěšný podnikatel.

Až vyhrajete ve Sportce…

Podle šéfa firmy Tebrix Michala Terendyho stoupla poptávka po bezpečnostních bunkrech už v roce 2018 s uprchlickou krizí a roste dál mimo jiné i kvůli pandemii koronaviru. Až tedy konečně uhádnete výherní čísla Sportky a z výhry si necháte projektovat dům, počítejte i s protiatomovým krytem. Je totiž mnohem snazší postavit napřed kryt a na něm pak dům, než když se rozhodnete pro kryt k domu, který už stojí. Nic však není nemožné. Už vůbec ne v případě, když máte dostatek peněz.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru